Гарантую неперелевки• 29 августа 2024

Страшно на орендованих квартирах

У мене постійний страх бути самою вночі на орендованих квартирах. Наприклад, коли чоловіка немає вдома, то я без світла ніколи не засну. Зараз орендуємо в новобудові, але всерівно вночі якось страшно. Вдома у мами, хоча вона живе в горах і там помирав батько, але спокійно засинаю та нема ніякого страху. З чим це може бути пов´язано?
ЭтаваНиМожетБыть• 29 августа 2024
Тю, у власному житлі залишатися наодинці не страшно?

МояХатаЗкраю• 29 августа 2024
Как вариант, что ключи от квартиры могут быть у кого-то еще. Мы ставили внутреннюю цепочку, так было спокойнее
ЭтаваНиМожетБыть• 29 августа 2024
До чого тут вмерлець до Вашого страху? Смерть це такий самий простий момент як і народження. Працюйте зі своїми страхами
автор Гарантую неперелевки • 29 августа 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ні, а там де орендую страшно.
Дуже дуже вумна• 29 августа 2024
Чего конкретно вы боитесь?
Ксерокопия ночи• 29 августа 2024
Ну якщо це прям новенька квартира, то заспокоюйте себе тим, що нічого містичного там бути не може, бо звідки їм взятися. Власники певно що не жили, квартирантів може і не було зовсім. Тому зараз там повністю ваша енергетика. Я себе таким і заспокоювала, коли орендувала новобудову) не повірите, такі ж страхи були. Та найбільше я боюсь старих квартир. До речі) я зараз живу у старій квартирі, яку я придбала. Все що я знаю, це певний нюанс, чому три попередніх власники продавали це житло. І зараз я повторюю їх долю) виходить, всі власники цього житла за однакових умов покидають його)
Ответ дляДуже дуже вумна
Чего конкретно вы боитесь?
Шуму, шороху, звуку котла
Дуже дуже вумна• 29 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Шуму, шороху, звуку котла
Идеальная тишина только глубоко под землей в гробу будет. В многоквартирном доме полная тишина не возможна. Вот слышите вы шорох/шум, и? Что конкретно в этом вас пугает?
Ms. Iphone• 29 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Ні, а там де орендую страшно.
Чого саме страшно?

Ответ дляКсерокопия ночи
А що за умови? Жили раніше лише квартиранти. Наприклад, на попередній квартирі, по сусідству жила бабка з сином алкоголіком, яка постійно голосно молилась, співала, було якось не по собі. Ще на іншій часто в під´їзд бомжі заходили, було страшно.
Ищу Аленя• 29 августа 2024
Сама вночі і страх до устрачки - очередне трольне говно на вентиляторі, пощекотать нерви читачам.
ЭтаваНиМожетБыть• 29 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Шуму, шороху, звуку котла
В мене сестра казала, що в квартирі дуже шумно, не може спати , на дворі шумно, сусіди шумні, тощо Пройшов час зараз в тій самій квартирі квартирантка, скільки я її не питаю чи шумно, чи тихо, каже, що тизішої квартири не пам´ятає. Все у Вас в голові. Лише у Вас .
ЭтаваНиМожетБыть• 29 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Чого Ви все тягнете на себе? Не беріть то чуже.
Ксерокопия ночи• 29 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Всі власники по різним причинам виїхали за кордон. Я посміялась з цього нюансу, коли купувала. А тепер сама їду, при тому що не збиралась, не готувалась і в планах не було. Просто так склались обставини.
Ну, те що ви описуєте трошки не стосується самої квартири) більше будинку. Дурні сусіди можуть трапитись будь де
ЭтаваНиМожетБыть• 29 августа 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
В мене колись на другому поверсі жила сімейка алкоголіків, прекрасні інтелігентні люди, Гете в оригіналі читали, але хвороба, то до білої гарячки допивалися, з балкону вистрибували серед зими роздягненими, босими, бо в квартирі: змії... Нічого , з часом зникли.
Ксерокопия ночи• 29 августа 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну тут зрозуміло, що то їх білка хапала через алко)) а не реально щось містичне. Думаю кожна друга людина якщо зайде в цю тему, то обовʼязково розповість про якогось одного чи більше, дурного сусіда. На мою думку, це ніяк не стосується містичних або психологічних ситуацій, що відбуваються конкретно в житлі))
Фоточки нема• 29 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Ні, а там де орендую страшно.
поменяйте квартиру
Однозначно• 29 августа 2024
если недавно сняли - то постепенно втянетесь и поймете, что это ваш дом на какое-то ближайшее время и будет больше ощущения безопасности.
ХтоЯкщоНеЯ• 29 августа 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
А мы первым делом меняем сердцевину замка, как въезжаем

Маруська Му• 29 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Шуму, шороху, звуку котла
Ага, мы жили в своем доме, в очень тихом месте, поехали в другой город, сняли квартиру на неделю. Муж на обследовании был, а я обс..сь по ночам, от шорохов и звуков, в панельке. Еще квартира была такая классная, ничего лишнего, шкаф, столик, огромезный диван и эхо Соседи смывают унитаз или включают воду, а я подпрыгиваю
Додекаэдр• 29 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Шуму, шороху, звуку котла
Непривычные звуки? Я первое время тоже дергалась от звука котла и насоса для осмоса. Потом перестала, когда они стали привычным фоном.

Ещё первое время было неуютно, что ключи, и правда, не только у нас есть. До нас были другие арендаторы. Договорились с хозяйкой, что в одном из замков секретку поменяем. Ей ключ тоже дали. Что она может зайти, я не боюсь, а вот какие-то неизвестные мне люди - да)

Но вообще по большому счету, кому надо, тот залезет в любом случае. Другое дело, что вряд ли кому понадобится.
МояХатаЗкраю• 29 августа 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Мы тоже меняли, хозяйка была не в восторге, но нафиг мне внезапные визиты левых людей