ФсеСама• Изменено 29 августа 2024
Ваші батьки провідуюють онуків за кордоном?
З батьками чоловіка діти не бачилися від початку війни. На всі пропозиції приїхати до нас чи хоча б Польщу - відмовляють. Не дуже старі, ні чим не зайняті. Це нормально чи байдужість?
Результат:
вже голосів:
17 (43.59%)
Не приїжджають
11 (28.21%)
Результат
7 (17.95%)
Приїжджають зрідка
4 (10.26%)
Приїжджають часто
Я не чарівниця вам• 29 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
У нас старые и бедные батьки. Они сами не в состоянии приехать за границу. Высылаем деньги. В Украину не ездили уже 2 года. Для нас это очень дорого.
В якій ви країні? Працюєте?
ФсеСама
• 29 августа 2024
Ответ дляЯ в дамках
То ви приїдьте провідати. В чому проблема?
У війні проблема
Пушап Мі мі• 29 августа 2024
Ответ дляФсеСама
За наш, пропонуємо повний супровід , їм потрібно лише сісти в автобус чи поїзд
И ехать в нем часов 20 ?
ФсеСама
• 29 августа 2024
Ответ дляПушап Мі мі
И ехать в нем часов 20 ?
Якщо в Польщу, то менше
Сундучок с каникулами• 29 августа 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
В якій ви країні? Працюєте?
Мы в Израиле. А как же. Здесь пособий нет
Inno4ka-ya• 29 августа 2024
Ответ дляФсеСама
Звичайно, що діти не поїдуть під час війни в Україну
Захотели бы, навестили бы. А вы отговорки ищите
Inno4ka-ya• 29 августа 2024
Ответ дляФсеСама
Мені, впринципі все одно, їхня справа. Просто дивно, в моїх родичів все інакше
Если было бы все равно, не писали бы.
ФсеСама
• 29 августа 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Ні, в мене точно не виникне бажання їхати поближче до війни, дітям теж такий адреналін зайвий
ФсеСама
• 29 августа 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Если было бы все равно, не писали бы.
Просто цікаво як в інших. Я з ними і не спілкуююся особливо, з дітьми теж виходить не буде спілкування
Фантазерша• 29 августа 2024
Ответ дляФсеСама
На заході
Тут спокійно, автор. Мабуть, здалеку здається, що тут страхіття, не знаю
ФсеСама
• 29 августа 2024
Ответ дляФантазерша
Не спокійно, над ними регулярно ракети прилітають. Та і взагалі питання приїзду дітей не розглядається впринципі