Кофе в лобби• 29 августа 2024

А це правда що в укр. Notino безкоштовна доставка якщо через додаток?

Чи таке це лише якщо кругленька сума замовлення?
Пупс• 29 августа 2024
я неделю назад просто с компа заказала, бесплатная доставка до пункта самовывоза, сумма 585 грн
Auroraten• 29 августа 2024
Лише коли оголошена така акція. Іноді буває на все безкоштовна доставка з додатку, іноді - на визначені позиції.
Самовивіз, здається, лише з Києва. Для інших міст такої опції нема.
Злюка-закусюка• 29 августа 2024
Зараз ні,пару днів була безкоштовна-акція)
Омлетик• 29 августа 2024
Буває періодично
Мне без сахара• 29 августа 2024
Я в цьому місяці двічі замовляла - доставка була безкоштовно - на нову пошту.
Треба дивитися, чи ж ця акція, в кошику гляньте
автор Кофе в лобби • 29 августа 2024
Ответ дляМне без сахара
Це саме в додатку? А може у вас на пошті є повідомлення про те, до коли акція? Я оплату зможу лише з 1.09 зробити, але щоразу вже планую
Продаю витрішки• 29 августа 2024
Ответ дляКофе в лобби
Якщо вони оголошують безкоштовну доставку, то зазвичай вона лише при оформленні замовлення в додатку. Ця акція якраз була минулого тижня, вже немає.
Проте іноді є безкоштовна доставка на певні групи товарів, під товарами це зазначено, але знову ж таки я таке бачила в додатку. Не на екрані ноута.
В пункт видачі у Києві безкоштовна доставка зазвичай від 999 грн.

Щоб це відслідковувати - найпростіше встановити додаток. Але як хочете