Витворунка• 30 августа 2024

Подскажите сайты для покупки одежды

Женской и подростковой.
Нужно приодеться мне, современная одежда и деловой стиль.
Очень трудно что-то найти подходящее. Возможно я не в курсе где можно приобрести.
автор Витворунка • 30 августа 2024
А подростковую одежду ищу для дочки 12 лет.
Заранее спасибо

Оч@ров@Шк@• 30 августа 2024
Закордонні чи українські?
автор Витворунка • 30 августа 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Закордонні чи українські?
Немає різниці
Чавонадо• 30 августа 2024
Некст ребенку, манго женская
автор Витворунка • 30 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
Некст ребенку, манго женская
Спасибо большое, посмотрю
Чавонадо• 30 августа 2024
Ответ дляВитворунка
Спасибо большое, посмотрю
В Нексте хорошие футболки женские, остальное как повезет.
У меня ребенок немного младше, в Нексте выбирает сама. Джинсы, толстовки, регланы, футболки хорошее все
автор Витворунка • 30 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
Супер, нужно посмотреть.
Объездила магазины, как-то сейчас мало что нравится.
Не знаю конечно, может не там смотрю

Чавонадо• 30 августа 2024
В манго нравятся джинсы, льняные вещи. Хорошие костюмы были, пиджак и брюки, рубашки
Сливочная пенка• 30 августа 2024
Цих сайтів так багато, що навіть всі ніхто не напише.
Ну це ж неправда, що одяг в діловому стилі і сучасний одяг важко знайти😄Його пропонують тисячі сайтів і у всіх можна його купити.
А от підліткам, мабуть, краще, купувати одяг від молодіжних брендів, щоб одяг був ще й стильним.
А взагалі краще йти в секонд, там зібрані різні бренди, різні стилі і кожен собі знайде потрібний одяг.
Кіна не буде• 30 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Звідки така любов до секонду? Не може секонд бути приємнішим ніж новий класний одяг. Як пройде хтось у цьому секонді - запах фу фу
Сливочная пенка• 30 августа 2024
Ответ дляКіна не буде
Важко говорити з людьми, які не в темі.
Подивіться, скільки людей ходить в секонд! Не може бути просто так.

І ще, до речі! Те, що ви одягнули повністю нову річ з магазину, не означає, що ви в ній не будете смердіти. Бо кожна людина потіє і виділяє інші неприємні запахи. Не треба робити з себе пахнючку, яка може не митися і не прати одяг.
Кіна не буде• 31 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Важко говорити з людьми, які не в темі.

Одягая нову реч я впевнена, що ії не зняли з якогось трупа. Це по перше. А по друге, усі живі пітніють, але якщо ви з тих хто не моється та смердить, то проблеми вашого оточення. Одяг з секонду вонючий та хто зна з кого знятий. І взагалі мені гидко за кимось донашувати.
Сливочная пенка• 31 августа 2024
Ответ дляКіна не буде
Вже таке понапридумували... Я ж кажу, ви не в темі, але хочете щось ляпнути.
Кіна не буде• 01 сентября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Ну звичайно, ви ж знаєте тих людей за якими шмот доношуєте і так вони вам подобаются, що не огидно за ними донашувати. Так, я не в темі, аби ляпнути, що можливо із трупаків зняли та викинули, а ви наділи і вам кайф
Сливочная пенка• 01 сентября 2024
Ответ дляКіна не буде
Ой люди добрі...