Заздрість то погано• 30 августа 2024

Якби ваша близька людина злиняла з країни...

Добрий ранок, дівчата.
Не троль, просто цікава думка інших стосовно питання.
Чоловік/хлопець/близька людина злиняв з України, кинувши дитину, бо боїться війни, ненавидить країну. Як би ви віднеслися до такого вчинку? Для мене, наприклад, це просто ппц, обриваю всі зв´язки зразу.
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів: 934
603 (64.56%) Його право
226 (24.2%) Сци...ло
105 (11.24%) Відповіді
Ирина Веселуха• 30 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Чудово вас розумію, негарно вийшло, але ні кадрові військові, ні військові пенсіонери, ні співробітники силових структур на фронт потрапити не прагнуть. Відправляють туди тих, хто не може себе захистити, простих роботяг.
Хоча від кадрових воєнних та воєнних пенсіонерів було б набагато більше користі, чим від сантехніка Васі. Всі це розуміють, тільки чому не впроваджують в життя.

Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Партнери вимагають певну кількість добровольців за свою щиру безоплатну допомогу. Верхівка виконує бажання партнерів. Мета верхівки - якнайбільше заробити і менше напружуватися, вони йдуть шляхом найменшого опору. Якщо почати масово відправляти на фронт ментів (як приклад), можна ненароком послизнутися і не утриматися при владі. Тому легендарним богатирем випала честь стати саме сантехніку Васі. Заступитися за нього нема кому.
Майор Медуза• 30 августа 2024
Тут надо рассматривать два поступка:
1. Бросил ребенка - вообще не воспринимаю, как человека, а существо эгоистичное, не общалась бы.
2. Слинял со страны - вполне здоровый инстинкт самосохранения и защиты своих прав, которые пытаются отобрать, также я против убийства людей под любым флагом.
tanysha777• 30 августа 2024
Я на 99%впевнена, кого це вштирило на тему
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
А що ж ви тут робите на українському ресурсі, серед нездорових людей і мазохістів, ще й спілкуєтесь з ними? Чому така щаслива, вгодована, заможна Європа не спонукала про все забути, як страшний сон? Ностальгія? Та зачиніть вже за собою ці двері нарешті, забудьте нас таких не ідеальних. йдете, йдіть вже.
бювет_в_обед• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Бо була вже за кордоном, перспектив немає і любить країну, волонтерить, є житло поки, всі рідні тут.
+ жінок на фронт не беруть;)

А якби брали саме її б- повернулася?
Одні думки• 30 августа 2024
Ответ длябювет_в_обед
+ жінок на фронт не беруть;)

А якби брали саме її б- повернулася?
Чего это не берут?

бювет_в_обед• 30 августа 2024
Ответ дляОдні думки
Чего это не берут?
Маю на увазі беруть якщо є бажання, а не в обовʼязковому порядку як чоловіків (невиїзд ні )
Ms. Скромность• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А дитина як же, яку залишив? Винувата?
Ребенок может выехать в любой момент, что ему мешает? Лучше ребенку быть сиротой? Лучше чтоб отца мобилизовали и убили? Автор, Вы странная
Ms. Скромность• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Так жена эгоистка, у нее то все ок, в бус ее не засунут и на фронте не убьют) если муж выехал, то ребенка в охапку и за мужем, но это есть семья фактическая, а не для галочки
Ms. Скромность• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ні, вже були, поки тут є житло і всі рідні, не лінія фронту, другий раз нк виїде.
Ну так вопросы к жене, почему она такая волшебная, сидит и держится за родственников и жилье, а не за мужа и ребенка. Муж все правильно сделал
сказочное_Бали• 30 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Справа не в можливостях виїзду дитини.
’кинувши дитину’ - це дно для мене.
Дитині потрібен живий тато, навіть якщо він далеко. Можливо, тато вирішить за кордоном побутові питання, влаштується, орендує квартиру і забере сім´ю чи дитину, ми не знаємо всієї ситуації
Ms. Скромность• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
До зрадника? Ніколи, як жити з людиною, яка ненавидить Україну?
Вы марафон пересмотрели?
Ms. Скромность• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Дитина є спільна, він просто кинув і мовчки виїхав
Ну наверное знал что жена «немного волшебная» судя по ее позиции, такая и сдать в тцк могла и помешать выезду. Все правильно мужчина сделал. Нормальная жена поехала бы с ребенком вместе с мужем или сразу выехала вслед за ним
сказочное_Бали• 30 августа 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
От молодець, написала, що переднула на радість матрьошкам
А що вас тригерить? Думаєте, якби відкрили кордони, скільки би виїхало цілими сім´ями?
60 метрів сметани• 30 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Справа не в можливостях виїзду дитини.
’кинувши дитину’ - це дно для мене.
Автор перша позбавила батька права до спілкування з дитиною. Тому які тепер претензії до нього?
Хвильоватиша• 30 августа 2024
Рисковый человек. А почему жена с ребенком не поехали вместе за ним?
Наталія-Ната• 30 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Дивно....яке право?
Де тут ви право знайшли?
Дами, до яких пір ви на це беззаконня будете казати право?
Я не кажу про те, що воно виїхало. Це його бажання та можливість.
Но як ти міг лишити дитину? Ти зобов´язаний давати % від свого доходу та проводити з дитиною 50% часу.
Це тільки у нас так можливо, недо-мужики, хоча чому я дивуюся - 66% вказало що це ’право’...і це жінки, мами таких от кинутих дітей
Где такой закон что отец обязан 50% времени проводить? Покажите мне его 😹
А процент от зарплаты на содержание ребёнка можно и из-за границы передавать, держу в курсе
КохайтесьЧорнобровi• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
это ее выбор.
Она сама выбрала.
Мужчина не должен поступать как жена сказала.
Теперь понятно как голосовать. Проголосую.

КохайтесьЧорнобровi• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
не понятно , за что осуждает мужа? сама приняла решение, а ему отказывает в праве принятия решения.
КохайтесьЧорнобровi• 30 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Сколько пафоса
троль, наверное.) Просто нашла интересную тему.)
НичеНипанимаю• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
а за что он должен ее любить? За то .что лишила мужчин права выбора? за то, что мужчины - это просто мясо для страны? За что???
КохайтесьЧорнобровi• 30 августа 2024
Ответ дляМайор Медуза
Тут надо рассматривать два поступка:
а если добавить, что ребенка вывезла мама обратно в Украину, то почему его папа бросил? логики не пойму.
PANTERA_KET• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Так, йому 41 рік
Ну так выезжайте следом, или вы военнообязанная?
PANTERA_KET• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну то ви свій вибір зробили
Домашня Зюзя• 30 августа 2024
Если человек при этом не наводит ручные ракеты на дома и предприятия,то пусть валит/ненавидит/обсирает страну сколько ему влезет.
Я считаю, что мужчины тоже люди и имеют право жить , поэтому не осуждаю побеги из страны, а очень понимаю
Все будет, но потом• 30 августа 2024
Миллионы людей уезжают,миллионы приезжают.Это их право.Автор,вы что его привязали?
Все будет, но потом• 30 августа 2024
5 бугаев насильно тащат срочника на штурм.Тот сопротивляется,остальные срочники в казарме в ужасе и страхе.Видео.в/ч 91701 Кантемировская дивизия россия
Все будет, но потом• 30 августа 2024
русская мать с криком души,что срочников на мясо
сказочное_Бали• 30 августа 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
русская мать с криком души,что срочников на мясо https://www.youtube.com/watch?v=9i9RyFg7mx4
Маня, не діє вже