Заздрість то погано• 30 августа 2024

Якби ваша близька людина злиняла з країни...

Добрий ранок, дівчата.
Не троль, просто цікава думка інших стосовно питання.
Чоловік/хлопець/близька людина злиняв з України, кинувши дитину, бо боїться війни, ненавидить країну. Як би ви віднеслися до такого вчинку? Для мене, наприклад, це просто ппц, обриваю всі зв´язки зразу.
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів: 934
603 (64.56%) Його право
226 (24.2%) Сци...ло
105 (11.24%) Відповіді
woman Warrior• 30 августа 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Мужик гарно плаває, спортсмен?
захочешь жить -и олипийским чемпионом станешь без подготовки

Своего не предлагать• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Дитина є спільна, він просто кинув і мовчки виїхав
То відведіть йому його дитину в безпечну країну в якій дитина не загине від ракет і не буде мобілізована через декілька років.
Хай він про дитину дбає, раз мама не хоче подбати, щоб дитину не вбило ракетою
Харчовий тріль• 30 августа 2024
Мне интересно, кто автор этой семье и откуда она знает подробности? А может завтра утром проснется, а патриотичная жена уже тоже уехала к мужу с ребенком вместе и забыла ее предупредить)) Многие так и делали, сначала муж слинял, если удачно, следом едет жена. И молодцы.
woman Warrior• 30 августа 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 30 августа 2024
Одно дело выехал, работает и семью содержит, другое выехал и оборвал все связи. Если первый вариант, то норм, или он семье мертвый больше нужен?
Відкушу все що стирчить• 30 августа 2024
Ответ дляМамин тріль
А дружина чому не поїхала? Насамперед він для мене дивний у тому, що покинув сімʼю
Он бы и так оставил их, если бы бусифицировали.
Пиши-пропало• 30 августа 2024
Ответ дляЗапасная спина
А хто заважає дитині виїхати?
Патріотизм мами?
Да))
Ребенка надо вывозить в первую очередь!
Но это , моя точка зрения.
Каждый выбирает свой путь и себе и детям.

Это не плохо , ни хорошо, просто автор видит плоско ситуацию.

А мы ей тут развернули все 360)))

МаргариткаW• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
тут ещё надо разобраться шо вы такое и насколько у вас мозги засраны патриотизмом, раз вам муж на столько не доверяет. и не сказал о своём выезде.
может вы второй павлик морозов. и сдадите мужа за полпирожка.
Кукусики• 30 августа 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Так у других тоже дети, почему им ’надо’?
Это вопросы не ко мне, а автору)
МаргариткаW• 30 августа 2024
Ответ дляKira2022
Боюсь недоживу, меня и так постоянно банят)
не удивительно. правду здесь не любят. я это ещё с 2014 поняла.
Весела моль• 30 августа 2024
У каждого своя жизнь. И что есть те, кто войны не боится? Нормально бы отнеслась. Что значит бросил ребенка? Не помогает, почему ребенок не с ним? Здесь вариативно
Вот с кем с кем, но общение я бы прекратила с бабищами, которые кричат про мужиков, что они обязаны воевать
Твоя подружайка• 30 августа 2024
Ответ дляwoman Warrior
нет.Это вы себя убеждаете.Мне как раз все равно
’Головне щоб ніколи не повертався’-очень показательно
В чому я себе переконую? У власній точці зору?
Це моє бачення людей, які кидають своїх дітей і ненавидять країну, де прожили 40 років.
Напаркуа мені тут такі сусіди?
сказочное_Бали• 30 августа 2024
Авторе, ви теж сц*куха, сидите у диванних військах, обс*раєте. Чого не в окопі? Скажете чи не страшно чи не хочеться раптом жити. Знайомим повезло що ви самі відвалилися від спілкування з ними
Хтомолодець? Я!• 30 августа 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Это автор плохая жена. Не поддержала мужа. Мой бы точно такую информацию от меня не скрыл
Муж автора скрыл, потому что боялся, что автор тцк на него натравит
СережкинаЯ• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
До зрадника? Ніколи, як жити з людиною, яка ненавидить Україну?
Причем здесь ненависть и непатриотизм? Человек хочет жить. Вы для меня немного странная. Хотя мой город в зоне боевых действий, наверное, я не понимаю как можно находиться дома в безопасности. Почему вы не поехали с ним? Кто из вас предатель? Если его убьют вы будете счастливы?
woman Warrior• 30 августа 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Напаркуа мені тут такі сусіди?
да, себя.И посты об этом просто кричат.Когда все равно, такого не пишут, забыли ине вспоминают.
вікусік• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
І те, і інше
З якої ви області?
МаргариткаW• 30 августа 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Напаркуа мені тут такі сусіди?
Удалено администрацией...
Малая еще та• 30 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
По вашему, мобилизация сейчас носит принудительный характер? Люди боятся, не хотят туда идти, но их заставляют всеми возможными способами? Нет, это категорически невозможно
Это был сарказм?

Творог для розжига• 30 августа 2024
Дивно....яке право?
Де тут ви право знайшли?
Дами, до яких пір ви на це беззаконня будете казати право?
Я не кажу про те, що воно виїхало. Це його бажання та можливість.
Но як ти міг лишити дитину? Ти зобов´язаний давати % від свого доходу та проводити з дитиною 50% часу.
Це тільки у нас так можливо, недо-мужики, хоча чому я дивуюся - 66% вказало що це ’право’...і це жінки, мами таких от кинутих дітей
Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляМалая еще та
Это был сарказм?
Думаю, вы знаете ответ на этот вопрос :)
Малая еще та• 30 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Догадываюсь
сказочное_Бали• 30 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Дивно....яке право?
Де тут ви право знайшли?
Думаю, дитина завжди може виїхати при потребі. Та й дитину не упакують в бус
Любимка-анонимка• 30 августа 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Теж ненавиджу країну, теж хочу злиняти з чоловіком і дітьми, радуюсь за всіх, кому вдалося виїхати
Із моїх знайомих майже всі родинами виїхали
Ми теж готуємось до виїзду і шукаємо можливість звалити
От молодець, написала, що переднула на радість матрьошкам
Творог для розжига• 30 августа 2024
Ответ длясказочное_Бали
Справа не в можливостях виїзду дитини.
’кинувши дитину’ - це дно для мене.
Работать надо• 30 августа 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Мабуть я не за тим ’ за кордоном’. Нічого хорошого немає в Західній Європі , один плюс- немає війни
Ирина Веселуха• 30 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Кадровий військовий навчався у профільному училищі, а то й у академії. Щось він там запам´ятав. Наприклад те, що артилерія та КАБи - це дуже небезпечно. Дрони теж небезпечні, і міни небезпечні. Кулі, само собою небезпечні, бо дурні. Тому він докладе всіх зусиль, щоб не опинитися на передовій. Зв´язки та можливості для цього у нього є. Ну як є, набагато більше, ніж у Колі-плиточника та Сані-електрика разом.
Зрозуміло, поки було тихо , добросовісно ні за що отримував зарплату за рахунок платників податків. А коли настав час захищати цих платників податків, рішив втікти. Гарна позиція, правильна , ’ настоящий мужчина’.
Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Чудово вас розумію, негарно вийшло, але ні кадрові військові, ні військові пенсіонери, ні співробітники силових структур на фронт потрапити не прагнуть. Відправляють туди тих, хто не може себе захистити, простих роботяг.
Крию матом страшно• 30 августа 2024
От у нас люблю обсудити і осудити - прям народна забава нудьгуючих тьоток.
Чоловік вибрав жити, яке право ви маєте засуджувати, не будучи на його місці???
Крию матом страшно• 30 августа 2024
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...