Будьмо Гей• Изменено 09 июня в 10:32
А у вас також серденько мліє, коли чуєте українську з вуст діточок?
На російськомовних дітей байдуже якось, навіть зневага..
А коли чуєш маленьку українку, або українця, який вправно щебече солов´їною — це окриляє і дає почуття, що в нашої країни є майбутнє 🥰
Ответ дляАлина-1240
О, мовный троллик срачун пробудился, зенки в утра уже протер
Тобто рідна мова для вас це привід для цурання?
Ответ дляSonne8752
чую з самого дитинства, тому ні
Розумію
А я з Києва..
Ответ дляkatenka_
Ты ж ещё вчера на нерідній щебетал
Ворожа — то для нижчких масс
Цільова группа, так би мовити...
Ответ дляSonne8752
в Києві багато української мови, але при цьому і до російськомовних дітей та дорослих ставлюсь спокійно
Удалено администрацией...
Ответ дляAbrado
У мене зневага до людей, які підіймають мовні срачі.
Срач це про іншу мову.
Україську сюди не приплітайте
klaraneill• 09 июня в 10:39
Ответ дляSonne8752
У вас є малеча?
какая малеча у тролляки, ну что Вы, в самом деле
Алина-1240• 09 июня в 10:39
Ответ дляSonne8752
У вас є малеча?
Есть у него, в штанах🤣малююююсенькое
Веточка сакуры67• 09 июня в 10:44
Наверное специально для вас маленьких русскоязычных граждан Украины , которые по конституции имеют право говорить на русском, переводят в новостях , особенно когда посое обстрела репортаж , чтоб у вас серденько мліло
Antoninaya1• 09 июня в 10:53
Дивні у вас теми. То палке захоплення від г@в https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3726045 , то від діточок млієте. Може до лікаря?
Ответ дляAntoninaya1
Україна - це про повагу до кожного україномовного громадянина!
Antoninaya1• 09 июня в 10:58
Ответ дляБудьмо Гей
Що справді? Бооже, а як наших чоловіків у бусиках поважають, не залежно від мови спілкування.
Ответ дляAntoninaya1
Велика проблема з якою треба боротися.