Кудряшка Сью• 30 августа 2024
Якщо займатися спортом пʼятницю, суботу та неділю по відео в ютуб з ТGUM?
Буде результат від занять? В інші дні немає часу на тренування.
Сонячний зайчик• 30 августа 2024
Від тренувань завжди буде результат. Але він буде кращий в звʼязці з нормальним харчуванням і краще рівномірно розподілити режим занять на тиждень.
Царівна Жабка• 30 августа 2024
пятницу и воскресенье.Обязательно для роста мышц нужно восстановление
Кудряшка Сью
• 30 августа 2024
Ответ дляСладко-соленая
Вы имеете ввиду Таню? TGYM? У неё хорошие тренировки
Да, именно у нее