пу_пугренчик• 30 августа 2024
Дитина дуже дрібно пише
Взагалі, фактично прочитати не можу.
Таке все дрібне.
Скільки не прошу, вона навіть не намагається виправити, каже що їй так зручно
Таке все дрібне.
пу_пугренчик
• 30 августа 2024
Ответ дляФрикаделька
І моя дрібно пише, каже їй так зручно. А ще поля замальовує усіляким різним. Від вчителів претензій нема - тому ніяк не борюся. Знаю що бувають в рази гірші почерки.
У вашої красивий почерк.
Але теж дрібний
Позаземний розум• 30 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
У вашої красивий почерк.
Але теж дрібний
Ну дрібний і дрібний. Зате папірці зручно заповнювати, завжди рядків вистачає.
Чого ви лізете, якщо дитині нормально, вчителям нормально. То вам яке діло?
ЭкстрасенсиХаЯ• 30 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Моя до 3 класу нормально писала, а тоді почала дрібнити.
Зараз уже у 8 класі
а що ви там читаєте у неї в зошитах у 8 класі? Нехай пише як зручно, аби розбірливо було.
А я с Рио-де-Житомира!• 30 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Вот фото почерка нашла
купите себе очки. я слепандя и то вижу. это вообще не мелко
Бандитка Сью• 30 августа 2024
автор, а Вы часто пишете от руки? пусть пишет так, как удобно, через 10 лет она просто ничего писать не будет
Приму в дар• 30 августа 2024
Ответ дляФрикаделька
Я прям себе впізнала
Мені вчителька в молодшій школі спочатку писала під завданнями «пиши дрібніше «, а потім почала «пиши крупніше»
І поля так само розмальовувала )
Я досі так дрібно пишу. Але зараз ще і коряво ) бо в час смартфонів та компів люди якось менше на папері пишуть )
І поля так само розмальовувала ) Я досі так дрібно пишу. Але зараз ще і коряво ) бо в час смартфонів та компів люди якось менше на папері пишуть )