Василина Семеніч• 30 августа 2024
Почему это еще здесь не обсуждали? Погибло очень много рыбы на Сейме
Забруднення поширилося по всій акваторії річки Сейм у межах Сумської області та дісталося Чернігівщини. Чорну воду, запах гнилі, аміаку й мертву рибу фіксують зокрема поблизу Батурина.
Мальовнича даль• 30 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
А що є джерелом забруднення?
Курськ. Звідти річка тече
Україна понад усе!• 30 августа 2024
А про що тут говорити. Русьня у всій красі. Винищують все живе.
Василина Семеніч
• 30 августа 2024
Ответ дляКривая спроса
А зобов´язані обговорювати? Зможуть зарадити чимось?
Нельзя пить воду из под крана, а сейчас еще и готовить на ней опасно. Почему население не предупреждают об этом, сейм впадает в Десенку, а Десенка в Днепр
КарамбОлька• 30 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Десна, не Десенка. Воду можно пить если она из скважин, а не из рек
Кривая спроса• 30 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
То інформація ж надана
Нервогенератор• 30 августа 2024
Автор, тут можно обговаривать только проблемы Киева, то света нет, то самолёт взлетел идти на работу или нет. Проблемы других регионов никого не волнуют.
Весняний Марафон• 30 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Предупреждают конечно - в новостях в тг было ещё пару дней назад
Україна понад усе!• 30 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Если у Вас это самая большая проблема, то хорошо Вам живётся.
Бодіпозітівна• 30 августа 2024
Я теж з сумської області,в нас Ворскла протікає,я пам´ятаю як в дитинстві рашка постійно щось скидувала в річку,і вода була червона
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 августа 2024
Так а що обговорювати, у нас у всіх є телеграм, все всі прочитали, чи у вас інші джерела інформації?
ЧукИГеки• 30 августа 2024
замість риби треба щоб орки дохли. рибу шкода.а це біосміття смердюче,яке винищує все живе,ні . ні їхніх жінок ,ні їхніх виродків.виздихали б усі.
Фляшка на трьох• 30 августа 2024
Станом на поточну дату Десна чиста, проте кожного дня береться забор.
Лівий берег Києва під ударом по воді з крану, бо вода береться з Десни…
Пирожкиня• 30 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Вы новости не читаете?
В смысле «НЕ предупреждают?»
ВсеЧетко• 30 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Разве не вся вода для города с Киевского моря ?
Фляшка на трьох• 30 августа 2024
Ответ дляВсеЧетко
лівий берег Києва з приток Десни через водозабірні станції.
ВсеЧетко• 30 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Тогда не весело тем кто на левом , мало вертится , что Десна чистая , если в нее Сейм впадает , думаю и до Днепра с Десны дошло уже , но не так ощутимо конечно .
Они написали , что опасно , а потом быстро всё удалили . Нет им веры
Ответ дляВсеЧетко
Можливо, зверху дали сигнал не публікувати щоб народ не лякати
Рубаю олівлє• 30 августа 2024
Минулого року був страшний мор риби в Бугу. Всі вижили. В крани воду очищують. Купання вже майже закінчилося. Все буде добре.
ВсеЧетко• 30 августа 2024
Ответ дляОйбеми
Скорее всего , им же на людей плевать .
Ноу коммент• 30 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Якийсь мер написав у себе в соцмережі про забруднення Десни, а потім видалив пост. Щось приховують
Силиконочка• 30 августа 2024
Вже пару днів, як мінімум, ця новина на фейсбуку та інсті. Навіть вже пишуть про покращення стану води. Але для деяких тільки інформація є тут.Більше ніде немає
Нема на порадниці, значит нема взагалі ?