Дело было давно• 29 августа 2024
Що з сукулентом не так?
Сфотографувала в магазині. Хочу купити. Але нема сенсу купувати, якщо воно в мене помре через тиждень.
Нижні листочки жовто-коричневого кольору, мʼякі, ніби гнилі на вигляд.
Половина інтернету пише що це забагато води, інша половина - що замало води.
Україна наше все• 29 августа 2024
Похоже, что много воды
Когда мало, то листья без тургора, они как будто сморщенные
Весела моль• 29 августа 2024
Ще таке було, коли підмерзли. Отже, дві причини: залили - гниє, замерзло - гниє, пропадає. Якщо перестати поливати, нижні відпадуть і все буде ок з ним
Папобус• 29 августа 2024
там скоріш за все перелив, і рослина може бути в горщику з паралоновою підстилкою чи стаканчиков, в ньому затримується вода, перегрівається і рослинка гине. в мами так пару орх пропало
Як ухурделю• 29 августа 2024
ВундерКИНГ• 29 августа 2024
Ответ дляЯк ухурделю
О я такий купувала, але він в результаті став видовжений як палка, а була така краса
Дуже легко виправляється. Обріжте, підсушіть місце зрізу і в пісок. Швидко пускає корені і знову красунчик
Як ухурделю• 29 августа 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Це було півтора року назад, вже його нема нажаль, але посадила на дачі в землю схожі, то ті ростуть гарно, там милуюсь.
Весела моль• 29 августа 2024
Ответ дляЯк ухурделю
В землю - то молодило або кам´яна троянда, вони дуже витривалі, навіть сильні морози витримують) А це - тропічний сукулент. Ваш іще й пофарбований, такі часто починають хандрить, їм та фарба заважає дихати. Хатні такі дійсно витягуються з часом, бо нижні листя відсихають, але спокійно можна знов рослину укоротить, зазвичай приживаються норм
Як ухурделю• 29 августа 2024
Ответ дляВесела моль
Дякую Вам, дуже корисна інформація, видно Ви спеціаліст в тій темі) в мене багато квітів вдома, а з сукулентами чомусь ну взагалі не йде діло, один кактус тільки прижився.
Весела моль• 29 августа 2024
Ответ дляЯк ухурделю
У мене просто багато різних молодил, я ними захворіла, накупила і милуюся-не намилуюся, вони ще й множаться класно) Був один отакий, як ваш, пофарбований - подарували, бідний, так і задихнувся від тої фарби. І є отакий сукулент, що витягнувся, я стовбур зрізала і вткнула в землю, прижився. Рослина, яку неможливо вбити - це циліндрична сансівьєрія)) Але бачу, як її безжалісно теж всю фарбують в яскраві кольори(
Як ухурделю• 29 августа 2024
Ответ дляВесела моль
Я купувала в сільпо, повелась як раз на колір, чесно, спочатку подумала, що справжня, тільки потім доперло, що пофарбували 🤦♀️ так от, я думаю грає роль ще догляд за квітами в тому сільпо чи інших супермаркетах, вони часто на продаж вже виставляються хворенькими, але ні в якому разі себе виправдовута не хочу)) я взагалі багато квітів ’рятувала’, майже всі ті що є були реанімовані, а от з сукулентами не йде ну в ніяку.
Весела моль• 29 августа 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Ой, та це часто так. В мене і сестра, і подруга ніяк не доглядають за квітами, раз в кілька років привозять мені, щоб я помогла пересадить. Так от їхні фікуси кращі, ніж мої, бульби заміокулькасів жирні, в мене таких нема. Хоча я гарно за всіма доглядаю, підгодовую, фікуси і кротони пшикаю щодня
Як ухурделю• 29 августа 2024
Ответ дляВесела моль
Так, це правда, в мене свекруха набере в дворі землі в горщик та посадить туди квітку і росте не жаліється))) а я для кожного виду окреиу землю, окреме добриво, хоча жалітись не буду на свої квіти, вони в мене гарні, люблю їх)) правда в цьому сезоні почала на дачі активно займатись квіткарством, на ці трохи підзабила, то образились)) але будемо виправляти)