Говорю-балакаю• 30 августа 2024
Який прикорм був у ваших діток? Чи задоволені вибором?
дякую
Добра, коли сита!• 30 августа 2024
Я начинала с кисломолочки, начиталась, что ребенок привык к молоку вот и надо начинать с молочных. Ребенку сейчас 8, с удовольствием есть творог и кефир (знаю многие запихнуть не могут) связываю это именно с таким прикормом
Апрель Ивановна• 30 августа 2024
Починала з пюре, в 8 місяців і маточки і почала дозволяти їсти руками.
Готувала і сама, і купувала баночки Гербер. З самого початку вже міксувала продукти та формувала тарілку здорового харчування, подовгу один продукт не вводила. В рік дитина була вже на загальному столі.
Ух яка ж Я• 30 августа 2024
Нічого з баночок і сухих каш не давала
Пюре з картоплі, моркви, яблучко
А в рік уже їдь все
В 1,2 вже шашлик гризли
Пюре з картоплі, моркви, яблучко
А в рік уже їдь все
В 1,2 вже шашлик гризли
Одні думки• 30 августа 2024
педприкорм
виключно з того моменту, як сам почав проявляти інтерес до їжі
була спроба почати звичайний прикорм в 6 місяців - дитина стискала губи або випльовувала те, що вже взяла до рота. то ж до 9 міс повністю гв, потім вміст моєї тарілки шматочками, і в рік повна відмова від молока.
Невгамовна Бу• 30 августа 2024
Першим двом мутила пюрешки, зупки, кашки. Окремо. Десь до 1,5-2 років.
Третю садила татові на коліна під час їжі - що перепало (щось дав з ложки, щось сама вхопила), те і її.
Нічого окремо не готувала, ну порізати яблуко чи почистити банан - не рахую.