Невгамовна сила• 30 августа 2024

Ви хоч раз втомлювалися від свого чоловіка?

Якщо коротко, то у мене була дуже виснажуючиа робота, морально(робота з людьми)
У мене настало професійне вигорання більш схильне до депресивного стану. Я звільнилася, бо вже не витримувала. Спілкування з людьми для мене тоді вважалося покаранням з небес якимсь.
Зрівнявши в голові плюси і мінуси звільнення, вирішила звільнитись, розраховуючи на те, що я повністю ізолюю себе від людей. Засяду вдома, це зручно бо чоловік на роботі , а син завжди десь з друзями ганяє.
Я вже візуально уявила як ходжу днями вдома сама, готую їсти, прибираю, займаюся побутом АЛЕ САМА!
Звільнилася.
Приходжу додому, а чоловік сказав що взяв відпустку.
Мої мрії рухнули.
Я його кохаю, але я так потребувала ізоляції😩
Два тижні я була в депресії, він це бачів, намагався не турбувати мене по дрібницям.
І тут дочекавшись закінчення його відпустки, я вже мріяла що завтра буду нарешті одна вдома!
Він каже що взяв ще одну додаткову відпустку.
Я в шоці. Чому все так не вчасно😭
Мені соромно за свої відчуття, але я втомилася!
А Я Самая Самая• 30 августа 2024
Раз в месяц, когда пмс, меня бесит муж до ужаса. И да, иногда ещё хочется побыть одной. В этом нет ничего плохого. А почему вы ему открыто не говорите, что одной надо побыть?
Дама-мадама• 30 августа 2024
Боюсь работы с людьми как огня. Мне это равно потерять здоровую психику. Люди высасывают всю энергию( особенно недалёкие или люди с псих отклонениями)
А муж никогда не утомлял, он не навязчивый не занудный никогда не просит ничего разжевывать, всегда даёт свободу. С ним отдыхаю так же как и сама, нам бы только квартиру двухкомнатную чтобы ещё и спать можно днём было( он играет ходит шумит) красота была б
Бринзолетта• 30 августа 2024
Поїдьте сама кудись. В гори, в нешумний готель. Я роблю це декілька разів на рік
Шопингмонстр• 30 августа 2024
Да, в период замужества у меня много раз возникало ощущение, что он меня раздражает. Да и в период встреч неоднократно возникало
from Ukraine• 30 августа 2024
Так самі кудись поїдьте,або з подругами
автор Невгамовна сила • 30 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Говорила, він сказав, що він не стосується до мої шизонутих станів, і це мої проблеми, що я зось там навигадувала🥺
Мандолина Бу• 30 августа 2024
Ні, я поряд з ним завжди відпочиваю,він мене наповнює енергією,а от дитина з самого народження її жере,не знаю як так виходить але прям дуже втомлююсь від дитини(
Лепетун• 30 августа 2024
Звичайно. Мені час від часу потрібно бути на одинці
Непозбувна Бентега• 30 августа 2024
Хм...чомусь здається,що справа зовсім не від вигорання на роботі...
А Я Самая Самая• 30 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Ого. Так дело не в выгорании
Перекус беру завжди• 30 августа 2024
Вначале отношений обьясняла что у меня должно быть время где я сама. Понял.
Барвіночка• 30 августа 2024
Всі ми втомлюємось...але уявить на хвилинку тих жінок які чоловіки зараз на 0!!! То які думки у них, як Ви думаєте...щоб був поряд і більше нічого нетреба!!! Бо переоцінюєш багато чого коли приходить лихо у вигляді РАШИ !!! Але мусимо триматись..все буде УКРАЇНА Мій чоловік саме на горячому напрямку...! І я сама собі неналежу на даний час...все роблю на автоматі...далі без коментів
автор Невгамовна сила • 30 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Мій чоловік сапер. Тому мене і роздирає сором за свої відчуття. Зараз моя депрессія стихла, бо пройшло вже місяць після звільнення. Завтра він їде на кордон, де не відомо як все закінчиться.Просто обставини так склалися, що тоді його відпустка випала на момент мого внутрішнього занепаду.
Звісно тепер я буду хвилюватися і чекати кожного дзвінка!
Просто я говорила, що на той момент все було не вчасно. Він міг, як би порадився зі мною, взяти відпустку пузніше🤷🏻‍♀️
Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Забийте на побут просто у двох десь зробіть собі вилазку... можливо перезавантажетесь
Пушкининиана• 30 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Ну, Ви уявляєте собі як йому змінити час відпустки в такий час. Все може змінитися дуже швидко і потім він міг не попасти у відпустку зовсім
Я в дамках• 30 августа 2024
Не втомлююсь, але іноді хочеться побути самою, може сам без мене поїхати на дачу, мої почуття розуміє.
Але зараз служить, тож краще б вдома був. Називається, бійтеся своїх бажань.
Черпак_для_фантазий• 30 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Тримайтеся, люба. Інколи навіть від близьких людей стомлюєшся. Що ж тут поробиш. Все одно ви його кохаєте.
Ольга 776• 30 августа 2024
Радійте, що це тільки відпустка.
Скільки чоловіків зараз навколо, що спеціально позвільнялись через мобілізацію і дома позасідали, або ж віддалено працюють