На фото якийсь чоловік модель людини з тих часів, як наші мами були дівками.
Він спочатку довго тренувався, а потім випадково потрапив у об´єктив.
Його популярність пояснювалася тим, що він справді гарний, чи поблажливими вимогами до чоловічої зовнішності?
На першому фото він просто з вагітним пузом. І це провал.
Хтось живіт наїдає, це хоч приємно.
А він накачав і витратив на це багато зусиль у спортзалі.
Поразка.
На другому фото хтось вже вправив йому мізки і живіт став нормальним.
Так, може трохи шопили, але трохи.
Які вади чоловічої зовнішності вас найбільше дратують?
Хтось живіт наїдає, це хоч приємно.
Поразка.
Так, може трохи шопили, але трохи.
Результат:
вже голосів:
16 (25.81%)
Беззубий
9 (14.52%)
Згорблений
6 (9.68%)
Живіт
6 (9.68%)
Короткий
5 (8.06%)
Волохатість
5 (8.06%)
Старий
4 (6.45%)
Лисий
4 (6.45%)
Свій варіант
3 (4.84%)
Каракатий
3 (4.84%)
Попечена сонцем шкіра обличчя
1 (1.61%)
Сивина
Fresh_coconut• 30 августа 2024
Ответ дляAbrado
Цікаво подивитись на вашого чоловіка ))) В нього з пузом все добре мабуть )))
У такой вряд-ли он там есть
jannjann77• 30 августа 2024
Ответ для40ка
Це показник, що він сам дурний, якщо на нього тільки дурна й повелася
По вашей логике большинство женщин тупые, по ому что выбрали неправильных мужей?