Домашня Зюзя• 31 августа 2024

Крипторхізм. Порадьте гарних спеціалістів у Києві

Всім доброго дня. Сину 8 років. Дворічний крипторхізм. Лікар направляє на оперативне втручання. Порадьте де і в кого краще робити. Дякую
кураГАЛЯ• 01 сентября 2024
Чому так пізно направили? Операція нескладна, триває 20-30 хвилин. Про ускладнення після таких операцій не чула. В операційний день оперували декількох хлопчиків, у всіх все добре і швидко загоїлось. Там навіть швів не було. Але ми не в Києві. Головне анастезіолога слухати і робити пробу на алергію.
Ми не тягнули стільки, бо це призводить до безпліддя та інших проблеи. Всі були до 3 років.

автор Домашня Зюзя • 01 сентября 2024
В меншому віці був несправжній крипторхізм. Тобто яєчка то опускалися то піднімалися. Кололи гормони, наблюдали. А зараз вже ситуація змінилася. Лікар епже немає часу чекати. Дякую за відповідь