Оце фіфа• Изменено 31 августа 2024

Студенту на проїзд

Студент першокурсник, 25 км. доїжджати з дому до міста в університет. 8000 грн.в місяць, достатньо тільки на дорогу і перекусити?
Бабульція• 31 августа 2024
Пригород Днепра. 25 км маршрутка стоит 35 грн. По городу маршрутка 15 грн. Т.е. проезд туда назад 100 грн. Плюс перекус. 100-150 грн. Вот и считайте.
КоролеВешна• 31 августа 2024
Я питала про суму проїзда на день і з вашої відповіді зрозуміла, що 400 - це тільки проїзд. Але таке відчуття, що ви в шаради граєте, а ми по натякам загадки розгадуєм...
автор Оце фіфа • 31 августа 2024
Ответ дляКоролеВешна
На написала все в коментарі.
автор Оце фіфа • 31 августа 2024
Ответ дляБабульція
Повноцінно пообідати вийде дорожче.
І проїзд 150 +-
Помеха справа• 31 августа 2024
Ответ дляОце фіфа
В Україні студент. Вартіст я написала
В Украине для студентов на общественный транспорт таких цен в день нет
автор Оце фіфа • 31 августа 2024
Ответ дляПомеха справа
Яких нєт? В приватних перевізників він однаковий чи студент чи ні
Помеха справа• 31 августа 2024
Ответ дляБабульція
Тогда лучше общежитие
автор Оце фіфа • 31 августа 2024
Ответ дляПомеха справа
Тогда лучше общежитие
Вже краще квартира
Помеха справа• 31 августа 2024
Ответ дляОце фіфа
Для этого нужно было сразу написать, а не сочинять по ходу дела на несколько страниц
автор Оце фіфа • 31 августа 2024
Ответ дляПомеха справа
Так ніхто вас не і просив, мої срчінєнія читати)