Міністр освіти та науки України Оксен Лісовий заявив, що для школярів на територіях Курської області РФ, які контролюють українські військові, не почнеться навчальний рік
Про це він сказав в інтерв’ю BBC.
За словами Лісового, у Міністерстві на серйозному рівні обговорювали початок навчання на територіях Курщини, які контролює Україна.
Проте він наголосив, що починати там навчальний рік не будуть, адже Україна дотримується норм міжнародного права.
"Ми робити так, як Росія, не будемо, а будемо робити краще", - зазначив Лісовий.
Нагадаємо, раніше заступник міністра освіти й науки Михайло Винницький заявив, що в Курській області РФ Україна за потреби забезпечить для дітей освітній процес. У МОН спростували ці слова.
Про це він сказав в інтерв’ю BBC.
Интересно,а на каком языке и как их учить?А кто местных лечит сейчас,операции делает?Зубы?Беременных кто ведет?
ViktoryjaG• 31 августа 2024
Ответ дляbondarchuk911
Там все выехали давно, кроме пары бабок, с этих 70ти км))
Bransoletka• 31 августа 2024
Яка х..йня. Його не цікавить, чи навчатиме Росія тепер школярів на Донбасі?
Ответ дляBaba Nina
На контролируемых нами территориях остались одни старики и бухари. Все остальные выехали. Там некого учить.
Неправда,детей много и подростки итервью давали,сейчас много видео от туда.
Веточка сакуры67• 31 августа 2024
Они своим детям учебный процесс организовали? От такой учёбы дети разбегутся по другим странам, а эти идиоты курчат учить будут. Проблемы своих бы детей обсудили на серйозному рівні, клоуни