Гарні диньки• 31 августа 2024
Я шопоголик?
Мне нужно хотя бы раз в неделю что-то новое покупать. Косметика, одежда, уход - что угодно но нужны обновки. Всеми вещами пользуюсь в основном. Могу купить и сдать назад после пары дней если передумала.
Заметила что эти покупки придают мне вкус жизни, когда я одеваю новые вещи я себя чувствую по-новому, кайфую.
Нужно просто принять эту свою потребность?
Баррикадница• 31 августа 2024
Це не є сама потреба. Це є ваш спосіб свою потребу ’відчути смак життя’ задовольнити. Якщо для вас цей спосіб прийнятний - нема необхідності щось змінювати.
Творческий типаж• 31 августа 2024
Везёт же. Я не могу решиться на покупку торта не к празднику. Очень сложно тратить.
Баррикадница• 31 августа 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Голожопик
Голожопік - то колишній шопоголік :)))
Непогодка• 31 августа 2024
Треба усвідомити, що таким чином ви самостверджуєтесь, тобто підтримуєте свою самооцінку. Якщо вам ок, то нехай так і буде
Язикувата Хвеська• 31 августа 2024
А что, у когото не так?! Все любят новое, если это в пределах бюджета - все нормально.
Lilian-nochka• 31 августа 2024
Я такая же,только не сдаю ничего.все уходит от меня лишь когда износилось🫠🙃
Мяо мой мяо• 01 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ні, взагалі не так) купую мінімум, але класне і дороге. За все літо купила собі 3 сукні брендові Максмара по знижці та білі шкіряні кеди за 1000 грн. Я краще більше відкладати буду, або витрачати на відпочинок. Квартиру в Києві купила, коли мені було 30
. Купи бюджетного текстилю, щоб зробити собі настрій аж на 1 день, і так щотижня, взагалі не розумію. В мене така мама. Закриває пустоту тими безкінечними покупками. Складати немає куди, купа грошей витрачено, а настрою як не було, так і немає. Я краще куплю діамантові пусети раз в рік, ніж 5 пар наступних кросівок всіх кольорів райдуги, 10 майок і 3 дешеві сумки. Воно мені все лишнє і не подобається
. Хай буде небагато, але дороге, стильно і щоб панувало до тих речей, що вже існують. На гардероб рахували, що витрачаю менше 10% заробітку на рік
Язикувата Хвеська• 01 сентября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Поздравляю вас,что вы такая правильная антимама ;) но покупки это не прям чтото глобальное уровня бриллиантов. Помада, новые чашки, стайлер, носки, крем для рук и витамины для волос - тоже покупки. Просто ежедневно что то нужное и новое - дофамин постоянно. А от пуссет 3 дня и все, снова пятилетку на них собирай.
Мяо мой мяо• 01 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ні, я таку фігню, як ви описали, не сильно часто купую. Мені більша половина цього взагалі не треба і не приносить задоволення)
Язикувата Хвеська• 01 сентября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Рада за вас. А я люблю и дорогие вещи раз в сезон и даже в год, как вы описали, и мелочь ежедневно. Еще и семья же, им тоже. Вот такие свои маленькие женские удовольствия;)
Мяо мой мяо• 01 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Це відповідь людини, у якої немає нормальної заначки, як на мене, і з таким підходом, ніколи не буде. Але якщо Вам ок, то все нормально. Ми з всі різні
Язикувата Хвеська• 01 сентября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Это у вас свое представление о структуре расходов из опыта детства. Уверена, ваши наследники будут вас обожать ;)