Так хочется что-то написать, а слов нет. Почему этих тварей не признают террористами во всем мире? Сколько еще этому недомиру нужно человеческих жертв?
Стрекоза любви• 01 сентября 2024
Ответ дляLisa_m
Тут когда-то в одной из тем была перепись фанаток шария, который визжал от счастья при каждом прилете, так насчитали целое стадо этих мразей. Так что не факт, что только боты. Плюс рашистки, ждунихи и т.п. мусор, и оплачиваемый и идейный, очевидно.
О, Шарій. Я думаю, до старості він все одно не доживе. Хай поки радіє.
Ответ дляИрина-bbd0
Что ты тыцяешь.отребье ты человечества?))))
Может для вас сделать смайл нациста?))) Вам подойдёт. сирым мразотам)))
Ага, персонально для тварей зигующий смайл, чего уж маскироваться, фашисты они и есть. Они собирались повторить, но только не уточнили какую сторону выбрали для повторения…
Aksinia 111• 01 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Той рік
Брянська різанина
Після неї була заборона, і Сша почали шантажувати, писали- зменшили кількість снарядів (
Брянська різанина
Отож, в том году возможно .
Харьков в этом году утюжат как хотят . Так и не нашлось пво для Харькова , а так просили ....
Стрекоза любви• 01 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Той рік
Брянська різанина
Через те, що ми Петріотами позбивали?
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Новореги відтіль зараз тут, вже по декілька реінкарнацій.
Колись Адмін Шкаф по сотні в день давав пожиттєвий бан.
Почалося, як тут цілі стаї не бачили в упор россіян в зелених чоловічках в Криму. З Единої теми про Крим.
інформ війна всюди, на всіх площадках. Люди думають так вони за мир і буде той мир?
Не будуть бомбити наші міста?
Ответ дляарина-ветерок
Сто процентов, взялись за более спокойные районы. И кабы, и ракеты, неспроста это. Писали после предыдущего обстрела кабами, что руководил им военный, у которого родственники жены в Харькове. Нелюди даже своих родственников не жалко, что говорить о наших детях и стариках.
Они их предупредили. У нас соседка всегда выезжает перед обстрелом. Родные в Москве, военные. Перед войной выехала в росию, потом вернулась
Наверное домой захотелось. Не общаемся
Ирина-bbd0• 01 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Не будуть бомбити наші міста?
Удалено администрацией...
Ответ дляСтрекоза любви
Через те, що ми Петріотами позбивали?
Ви не читали статті кінця 23?
Так, писали шантаж. не тільки криза в Сша, а щоб ми не вилазили куди не треба, чому зараз Остіну повезли список, мов дайте Атакамс туди, нас знищують Кабами, і фронтова, схід , Всу під кабами , Сумщина, Харківщина під кабами, треба достати їх на аеродромі.
Тому що звʼязали нам руки, Портников в декількох відео вважає що курська через це, ( в тому числі) ,щоб показати що червоні лініі пройдені, і нічого
Тільки біда- їх авіація, тож просять дати дозвіл.
Що 3 світової не начнеться.
Я розумію, я знаю, що треба було б своє, я слідкую за тим Гром и Нептун. Перші удари ракетами, є теми, бо це вихід.
І вважаю, якби було 100 далекобійних, то можливо і війни не б було.
Що 3 світової не начнеться.
арина-ветерок• 01 сентября 2024
Вже більше 25 поранених.
-Серед пошкоджень у Харкові — відділення «Нової пошти», магазини, спортивний комплекс, торгівельний центр, автомобілі, повідомив керівник ОВА Олег Синєгубов. Люди продовжують звертатися до медиків.
Твари русские, ставящие пальцы вниз харьковчанам, что ж вы не пишете ничего, только эти пальцы тычете. Гады, сволочи ездили к нам за товаром на барабашку, в ночные клубы, в вузах наших учились , а теперь радуетесь. Гады, все вам вернётся, все наши слезы.
FluffuRana• 01 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
Отож, в том году возможно .
Харків утюжать 2.5 роки :( з невеликими перервами. Згадайте літо 22го, коли кожного дня, як за розкладом, по 5+- ракет було :(
Ирина-bbd0• 01 сентября 2024
Ответ дляарина-ветерок
Вже більше 25 поранених.
Ну так мышебраття
Кацапня гнойная.как в этот раз будете оправдывать разрушения и убийства?
Аноним Первый• 01 сентября 2024
Ответ дляОленёнок
Удалено администрацией...
Ответ дляарина-ветерок
Вже більше 25 поранених.
От теж прочитала
Знову цівільні(
Стрекоза любви• 01 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ви не читали статті кінця 23?
Що 3 світової не начнеться.
Зрозуміло. Я в цей період знаходила інфу, що начебто Петріот був знищений і тому довелося їх відвести подалі.
З приводу далекобійних ударів я дуже розчарована. Вже Франція, Британія давно дали добро, але всі звертають увагу на Америку… Салівани, Байдени. Не вистачає емоцій на них.