Ніка Найз• 01 сентября 2024

Навчать та забезпечать дронами 100 аеророзвідниць

Майже 700 тисяч покупців мережі магазинів EVA долучилися до підтримки жінок-військових у межах проєкту «На захисті краси України».

Цей проєкт EVA реалізувала разом із благодійним фондом Dignitas. Ініціатива передбачала збір 8 мільйонів гривень на навчання та забезпечення дронами 100 аеророзвідниць Збройних Сил України.

І зібрати ці кошти вдалося здебільшого завдяки клієнтам та клієнткам EVA. Оплачуючи покупки на касі, вони могли додати до чека будь-яку суму він 1 грн. EVA переказала зібрані кошти фонду Dignitas, що спрямовував їх на підготовку операторок дронів.

Задачею проєкту було показати різноманітність професій у ЗСУ, дати більше можливостей жінкам для розвитку та самореалізації в армії, а також підсилити обороноздатність країни.

Перші 16 курсанток вже завершили навчання, що тривало 33 дні. За цей час вони опанували управління безпілотниками та засвоїли багато суміжних знань, необхідних для операторок FPV-дронів. Зокрема, вчилися азів тактичної медицини та мінної безпеки.

Ще шість військовослужбовиць завершують курс та скоро повернуться на позиції, де зможуть застосувати нові навички, 29 дівчат – іще вчаться. Набір до наступних груп з підготовки аеророзвідниць триває.

Детальніше про аеророзвідку, підготовку захисниць та їхні історії – у спецпроєкті КРАСА І БОЙОВІ ДРОНИ видання Liga.net.
автор Ніка Найз • 01 сентября 2024
https://projects.liga.net/eva-beauty-and-drones/

автор Ніка Найз • 01 сентября 2024
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfa29K-28...
автор Ніка Найз • 01 сентября 2024
Дана анкета створена у рамках проєкту Victory Drones.
Вся інформація про проєкт тут: https://victory-drones.com/
У зв´язку з роботою FPV-напрямку навчальної підготовки, збираємо у цій гугл анкеті інформацію для виклику у офіційне відрядження (через Наказ) про:
- екіпажі, хто потребує навчання по FPV-напрямку (не менше трьох-чотирьох осіб з підрозділу). По завершенні навчання присвоюється ВОС
- дані інструкторів-військових, для передачі досвіду військового застосування FPV-дронів. Для інструкторів ВОС НЕ перебачено, лише для курсантів по успішному завершенню повного курсу навчання
Навіть, якщо ваше керівництво ще не до кінця розуміє перспективність цього напрямку, але у вас є сильна мотивація, - можете подаватись.
автор Ніка Найз • 01 сентября 2024
Лінк на таблицю зі школами: https://cutt.ly/N4NNsSf
Тривалість навчання - 33 роб дні (нд вихідний).
Потрібно знати кількість курсантів, кого викликати у відрядження.
Навчальний центр проведе наказом через ГШ запит на навчання вказаної вами кількості людей.
Вч після отримання Наказу має оформити відрядження на кількість людей з запиту. Важливо: ваш командир вч має бути вкурсі, що відправити потрібно саме вказаний у заявці екіпаж. Так як кінцеве рішення про поіменний список військових, хто буде відряджений на навчання, приймає командир вч. Відповідно, безпосередній командир екіпажу має прокомунікувати про це з командирами по своїй вертикалі, аж до командира вч.
Якщо є обладнання по FPV (ноутбук, пульт, окуляри, дрони, паяльник) — необхідно брати це з собою. Обладнання на місці обмежене в кількості.
Потрібно мати з собою цивільний одяг та речі, необхідні для ночівлі в казармі / польових умовах - спальник, посвідчення про відрядження та продатестат (можна довезти)
автор Ніка Найз • 01 сентября 2024
Вимоги до кандидатів:
ДУЖЕ БАЖАНО: досвід роботи з БПЛА (квадрокоптерами або крилами)
ДУЖЕ БАЖАНО: завершений онлайн-курс від Victory Drones ’Застосування технологій в умовах війни’ (на платформі Prometheus). Якщо ви не проходили Курс просто надайте свої пошти в анкеті, у випадку підтвердження відрядження на навчання вам на електронну пошту прийде доступ для навчання.
Бажано мати технічні навички роботи з паяльником: FPV-потрібно буде багато ремонтувати або й збирати свій дрон. На базі є інженери, хто працює над відновленням зламаної курсантами техніки та навчають збирати FPV-дрони, відповідно.
Бажано мати планшет для роботи з Кропивою, ноутбук для налаштування FPV-дрону, власне авто для пересування між навчальними локаціями.
Поки очікуєте виклику в навчальний центр - ось зібрали матеріали для самопідготовки: https://bit.ly/FPVpilot
Вся інформація про Victory Drones є тут:
https://www.victory-drones.com/
oboeva• 01 сентября 2024
Бедные девочки,не этим им надо заниматься
автор Ніка Найз • 01 сентября 2024
Ответ дляoboeva
Надо на шее у мужиков сидеть!
oboeva• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Надо на шее у мужиков сидеть!
Фантазия у вас скудная
Ирина_Б_• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Надо на шее у мужиков сидеть!
пусть мужики сидят на шее) все правильно

автор Ніка Найз • 02 сентября 2024
Ответ дляoboeva
Бедные беспилоточницы!