Булькаю• 01 сентября 2024

Як ви думаєте, і як ви вважаєте, чорний хліб хоч трішки корисніше білого хліба?

Безсовісна кума• 01 сентября 2024
я ем висівковий,
мне очень нра

автор Булькаю • 01 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
я ем висівковий,
мне очень нра
Я балдію від чорного заварного хліба,прям як мій тато.
А білий нічим не кращий,він і не такий ароматний і смачний взагалі.
Безсовісна кума• 01 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
ну батон я вообще не ем
ReintTycha• 01 сентября 2024
Ні. То видумки
автор Булькаю • 01 сентября 2024
Ответ дляReintTycha
Ні. То видумки
В чорному хлібі є вітамін В,а в білому нічого взагалі,окрім калорій.
автор Булькаю • 01 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
ну батон я вообще не ем
Правильно робите.Я також від нього відмовилася і не шкодую про це.Чорний заварний топчик.Або уже висівковий.
ReintTycha• 01 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
Та той вітамін б копійки коштує в аптеці.
А калорійність- однакова. Навіть по вуглеводах

автор Булькаю • 01 сентября 2024
Ответ дляReintTycha
Я б так не сказала.Дешевше поїсти смачний хлібчик.Але в білому немає жодних вітамінів,а так ви хоча б КОРИСНУ їжу поїли.Звичайно,що переїдати не треба хлібом чорним.І бажано вчорашній їсти,я так вважаю.
ReintTycha• 01 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
Можна зжерти кілограм темного столичного - і бути злим на весь світ.І товстіти
Або щасливим від 100 грам запашного з вищого сорту.і худнути

Всім рулить кортизол
Lilian-nochka• 01 сентября 2024
Нет.наоборот повышает кислотность,увеличивает чувство голода и не подходит людям с проблемами жкт
автор Булькаю • 01 сентября 2024
Ответ дляReintTycha

Всім рулить кортизол
Я не з тих людей,хто з їжі робить культ.Так,я також люблю смачно поїсти,але не обжиратися.
автор Булькаю • 01 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Увеличивает чувство голода дефицит калорий.Но есть плюс - вы похудеете зато.
ReintTycha• 01 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
То я і відповіла так.
автор Булькаю • 01 сентября 2024
Ответ дляReintTycha
То я і відповіла так.
Звичайно.Але краще віддавати перевагу смачним і водночас корисним стравам,я тільки нещодавно це почала усвідомлювати.
Lilian-nochka• 01 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
По калоражу хлеб одинаковый.а через голод вы в 2 раза больше умнете
автор Булькаю • 01 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Да,но так вы хотя бы если чёрный,то вы так хотя бы сьели бы полезный хлеб,а если белый,то безполезный,одни сплошные калории пустые.