Дюагональ• 01 сентября 2024

Куплять чи ні?

є 70-80 тис доларів
Купляти квартиру в Києві, чи ні?
Блискавка• 01 сентября 2024
Не покупайте . Непонятно, что будет. Лучше наличка в наше время

Калинові вуста• 01 сентября 2024
От прикинути навіть. Нехай будете здавати десь за 350 доларів (зараз це 14 з копійками тисяч, якщо це непогана квартира).
За рік - 4200 Дол.
Щоб повернути свої вкладення (80 тис) треба 19 років. А за ці роки ще треба буде оновлювати ремонт, техніку тощо.
Воно того не вартує абсолютно.
Автопортрет нурофена• 01 сентября 2024
ФрекенБок• 01 сентября 2024
Готівка це ризик! Нащо вам ті нерви, краще вкласти в нерухомість Київ, Львів , Ужгород, Чернівці. Але столиця краще)
автор Дюагональ • 01 сентября 2024
Ответ дляДинамоКит
А де ви взяли 70-80 тисяч?
Накопичення за все життя
ПампушОК• 01 сентября 2024
Ответ дляКалинові вуста
За рік - 4200 Дол.
Воно того не вартує абсолютно.
Це ж якщо все буде ціле та не ушкоджене
Крижана бурулька• 01 сентября 2024
Ответ дляДюагональ
Житло є.
Якщо куплю - чисто сдавати, бо меняі 55+
Пропахала все життя, але що той пенсії...

З роботою невідомо що буде. Поки є, але гойдалки ще ті.
Не покупайте, это я вам как продавец говорю.

Санька-4b93• 01 сентября 2024
Ответ дляДюагональ
Житло є.

За эти деньги 2 студии в Болгарии можно купить.
Мизимец• 01 сентября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Обоснуйте, пожалуйста
Крижана бурулька• 01 сентября 2024
Ответ дляДинамоКит
Без бункера - гроші на вітер
Главное правильное место, а бункер-это родственник экофлоу, типа ты в тренде, если знаешь эти два слова
Vladimir1978• 01 сентября 2024
No.
Летчица• 01 сентября 2024
Я купую за 100 тис, але вірю, що вона трохи недооцінена, і через рік свої 10% річних зароблю
Крижана бурулька• 01 сентября 2024
Ответ дляМизимец
Обоснуйте, пожалуйста
Война? Экономическая жопа? Отток работоспособного население? Демографический коллапс на десятилетия? Содержание страны западными партнерами? Что из вышеперечисленного для вас новость или не наши реалии?
Летчица• 01 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Інфляція долара на 2024 - 8%, тобто 80 тис сьогодні - це 73 тис через рік.
Тримати готівку - така собі стратегія. Інше питання, що і київська нерухомість - така собі інвестиція
ИМХОля• 01 сентября 2024
Нет, положить в ячейку или вас сейф
lammama• 01 сентября 2024
Ответ дляДюагональ
По суті так. Більше нема. І наврядчи зможу накопичити стільки.

Та й я вже настільки виснажена....
Кем вы работали или работаете?
Крижана бурулька• 01 сентября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Та да и будет бабця кататься в Болгарию за арендной платой и контролем)
Летчица• 01 сентября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
+ сезон оренди 5 місяців, у найкращому випадку.
Одяг та сумки• 01 сентября 2024
навіщо? щоб вдруг що залишитися з коритом. Я не купую - не у Києві правда. Але ні - поки війна

Сорока-ворона• 01 сентября 2024
Ответ дляКалинові вуста
В такому випадку ні. Я б притримала гроші.
Ви порахуйте, скільки десятиліть та плата за оренду буде вам відбиватися.
А потім бац, якась криза, долар знецінився і в тебе дуля з маком в сейфі...
Бараболька• 01 сентября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Коли таке було?))
Блискавка• 01 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
Наличку , взял и выехал. А квартиру, как вывозить будете? У меня знакомые так с Донецка выехали , а квартира и магазин остались. Зачем рисковать,? Столько таких историй.
Блискавка• 01 сентября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Врядли. Скорей недвиж в Украине обесценится
Сорока-ворона• 01 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
То і живіть на ці гроші на старості , квартира - не інвестиція
Квартиру можна дітям лишити
Сорока-ворона• 01 сентября 2024
Ответ дляКалинові вуста
За рік - 4200 Дол.
Воно того не вартує абсолютно.
Дивіться з іншого боку. На скільки автору вистачить 80 тис, якщо на них жити і яке це буде життя. Автор може 30-35 років ще проживе. Це трохи більше 2200-2300 на рік + до пенсії. На місяць аж +200 доларів. А квартира може приносити 4000 на рік. Майже вдвічі більше на місяць плюс до пенсії. І спадок дітям.
Сорока-ворона• 01 сентября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Там є агенції, які цим займаються
Сорока-ворона• 01 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Коли таке було?))
Якщо не було, то і не буде? Така собі теорія
автор Дюагональ • 03 сентября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Скажіть, ви продаєте та не можете продати?
Яка реальна ситауція?
Крижана бурулька• 03 сентября 2024
Ответ дляДюагональ
Яка реальна ситауція?
Это вы такой вывод сделали из моего совета как продавца?) Я в посте 43 описала реалии+добавьте сюда последствия прекращения военных действий-прекращение финансирование страны и подумайте какой доход сможете получить да и от кого от сдачи квартиры при таком раскладе. А вот обязанность содержать - коммуналка останется, хоть это так, мелочи по сравнению с остальным.
Єдина Країна• 01 октября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Почему?