Сумчатая кошка• 02 сентября 2024
КПИ онлайн, в последний момент сказали
Ребенок в слезах. Все купили, приехали заселяться, а все, учеба будет онлайн, сказали только первый курс, но понятно же что до конца войны похоже.
Как так можно делать? При подаче документов дали номер общежития, сказали все будет, готовьтесь. Уже попрощалась с подругами, довольная.
Ну что за учеба онлайн и лабораторные и практические, все будет онлайн. Мы в шоке. Дома еще школьник. Нужно два полноценный рабочих места и конечно мотивация на нуле
У вас тоже так или это КПИ такое "веселое"?
маска Ілона• 02 сентября 2024
Ответ дляДуб береза
у нас КПИ 50/50 оффланй/онлайн - 1-курс
Повезло. А какой факультет? У нас один день только очно
Вы просто счастливчики
маска Ілона• 02 сентября 2024
Ответ дляzztop-b844
Хто турбується про безпеку, той влаштовує дітей на навчання закордоном.
Взагалі нема жодного сенсу навчання в Україні, лише проблеми, мінуси та відсутність перспективи у житті та розвитку
Згодна. Не змогла вмовити за кордон вступати. Дуже жалію
Дуб береза• 02 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Вы просто счастливчики
ІПСА
маска Ілона• 02 сентября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
2-4 курс офлайн, під час кожної тривоги йдуть у сховище, і вдень, і вночі
Дякую за відповідь
Щас ухожу• 02 сентября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Печально, что в одном из лучшем вузе страны нет нормальной организации и убежища для студентов, почти за 3 года не организовали
а если по честному, то просто снимают с себя ответственность, никого безопасность не волнует, что там и кто там дело десятое, главное чтобы не у них у корпусе
тю. а повинно бути сумно від того,щоб останній абзац якраз про наше теперішнє життя.,коли наперед про війну знали, і не готувалися.
а ви тут про інститут.
тут все життя скоро буде онлайн..( в дитини - не буде життя студентського, зато в усієї країни - оборжом-С по всім статтям.)
а ви тут про інститут.
Панна Кота• 02 сентября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Ребенок хотел нормальную студенческую атмосферу, новый виток в жизни, одногруппники, пары, походы в парк, общение.
а не просиживать штаны онлайн
И уже ничего не переиграешь, сказали буквально в конце августа перед днем первокурсника
а не просиживать штаны онлайн
Похоже больше вы расстроились что придется ещё одно рабочее место организовывать
Ща как дам• 02 сентября 2024
Як мені жаль наших дітей, хто мусить онлайн вчитися- ні тобі шкільного життя, ні студентського :(
Ща как дам• 02 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Тобто ваша дитина не розуміє, чому безпека важливіша?
І ви замість того, щоб знайти правильні слова, звʼязані з безпекою, ниєте разом з дитиною.
Вам буде ок, якщо ви будете знати, що вашій дитині не має де сховатися в період прильоту ракет?
Дома за компом дитина не краще схована
Невгамовна сила• 02 сентября 2024
Ответ дляЩа как дам
Вот я тоже подумала. Те, кто радуются онлайну наверное не знают, что такое настоящий онлайн. Это когда никуда не ходишь, выйти боишься, с друзьями тоже только онлайн, если они появились новые после школы. А как они появятся, если не выходишь. А так в Киеве классно, на учёбу можно забить, онлайн же, но по городу бродить можно, кафе, бары забиты молодёжью. Там скопление не опасно.
Раздражевская• 02 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Вы просто счастливчики
113 специальность онлайн.офлайн
Но я наборот жду когда перейдут на полный онлайн. По отзывам первый месяц они еще тянут смешанный формат. Потом переходят на полный онлайн
Ангелок з ріжками• 02 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
Кнуба онлайн. Викладачі позаписували відео на ютуб і покидали дітям-вчіться самі, допобачення.
Коледж, молодша вчиться, також другий рік онлайн
Донька в кнубі, змішане там, три дні в універі,два дистанційно.Може, на різних факультетах по-різному
Поросенка• 02 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
в моєї 2 в універі, 3 дистанційно. Але її викладачка по архпро закордоном, записала роліки на ютуб, тому 1 день з офлайнових - все одно онлайн, кому потрібна консультація особисто домовленність про ’зустріч’ онлайн.
Мрії у вирії• 02 сентября 2024
Автор, що зранку було.. який офлайн?? При таких обстрілах це анріал, пожалійте дітей((( краще взагалі виїхати за кордон, тут трата часу для них, це все марно, потім ті дипломи нічого не варті.
Ангелок з ріжками• 02 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
А який курс? Назва предмету знайома то думаю ваша на архітектурному) Тісна совєтчиця)
Поросенка• 02 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
так, 2 курс
Любви вам!• 02 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Ой, не та все легко, багато хто поступає, безкоштовно, до першої сесії нажаль... син цього року навіть не пробував, знання мови дуже важливе,потрібно готуватися заздалегідь...
Ангелок з ріжками• 02 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
так, 2 курс
Це не з вами ми минуле літо по вступу в темах спілкувалися, перевід на бюджет по пільгам, коли їхати та як подавати на пільгу, щось таке?
Жирафовое варьенье• 02 сентября 2024
Ви взагалі розумієте, що кацапи корпуси КПІ (усі, без жодних виключень) можуть розцінювати, як центри створення озброєння? Я про те, що вони можуть бити і по корпусах, і по гуртожитках. І приємного в тому мало, повірте. Відповідальність за життя студентів, особливо - неповнолітніх, ніхто з адміністрації на себе не хоче брати. Ваша дитина хотіла побачити Київ? То її життя не закінчується ж на роках студентства. Усе ще буде!
Головне - Перемогти й вижити.
В умовах дистанційного навчання, щонайменше, КПІ уникає скупчень студентів (а це - убезпечує самих студентів).
Головне - Перемогти й вижити.
Поросенка• 02 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
ні, то була не я.
Ангелок з ріжками• 02 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
ні, то була не я.
Значить ще тісніша порадниця, бо там теж була мама вступниці на архітектурний, нині 2 курс. Вже мінімум троє з одного курсу, хоча груп там багато, не так і дивно
Жирафовое варьенье• 02 сентября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
а не просиживать штаны онлайн
Власне, ви можете не вийти туди на навчання, а подати документи на контракт у бідь-який інший ЗВО з тих, куди подавали заяви.
Блакитна устриця• 02 сентября 2024
Насправді, так!
Це дуже прикро.
Колись також з маленького міста переїхала до Києва навчатися в універ. З тих пір живу в Києві 20 років))
І да! Студентське самостійне життя це дуже круто. Це нова атмосфера, нові друзі.
Це зовсім не те, що он-лайн. Зовсім...
Уроди русня, крадуть життя наших дітей.
В моєї колеги донька пішла на платне в Університет Шевченка на факультет журналістики, вчитися на телеведучу.
І що ви думаєте? Спочатку ковід, потім війна. 90% навчання он-лайн, вже і закінчила. А там важливі практичні заняття, спілкування, вміння себе вести перед публікою. Нічого цього не було
Гроші внікуди
Це дуже прикро.
Це зовсім не те, що он-лайн. Зовсім...
Уроди русня, крадуть життя наших дітей.
Гроші внікуди
Аристократка-тунеядка• 02 сентября 2024
Ответ для3@йk@
Мы в прошлом году тоже подавались и в КПИ, но на экономическую специальность. Нам тогда сразу сказали, что укрытий для всех нет, очно очень мало специальностей, чуть больше тех, кто на смешанном, большинство онлайн. Соседка бакалаврат закончила техническая специальность, только в прошлом году иногда офлайн ездили, все 4 года из дому учеба, одногруппники толком не знают друг друга.
Блин, бедные дети...
Этого времени же не вернёшь, когда они должны были пробовать новое, общаться с новыми людьми, попадать в непривычные ситуации, формировать свою личность через разнообразный опыт...
Сраная русня!
Коко На Страже• 02 сентября 2024
Универ в первую очередь сейчас это круг общения, знакомства, связи, знаний там уже не дают давно особо, вот это главная проблема, что с онлайном этого не будет.
Стефанія• 02 сентября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
а не просиживать штаны онлайн
И Вы серьезно рассчитывали на эту атмосферу сейчас в Украине????
Кринжова баба• 02 сентября 2024
Ответ дляS.s.s.
Он диплом не получит. Военная кафедра как вам засчитается?
Яке відношення має необов´язкова військова кафедра до отримання диплому?
Маруська Му• 02 сентября 2024
Ответ дляS.s.s.
В КПИ с начала ковида онлайн
Чему вы удивились?
По моему скромному мнению, преподы разбежались там, все за границей. Под них пляшем.
Чему вы удивились?
Ви так багато знаєте? Навіщо такі висновки робите?
Маруська Му• 02 сентября 2024
Ответ дляS.s.s.
Не рассказывайте сказки . Шева офлайн. Преподы разбежались кпишные, никто не вернется
Ви ’препод’?
Анонимушка• 02 сентября 2024
Ответ дляЩа как дам
У кого-то выпускной был в 20-м году......онлайн.....