На_оба_рот• 02 сентября 2024
Потужна потужність
Всім доброго ранку, мої потужні!
Marie-Antoinette2• 02 сентября 2024
І вам доброго раночку, вільні люди вільної країни! Країни мрій!
Соседушка• 02 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Володька, не позорь нас! Йди вже карпа в Дніпрі лови, курча твою мать!!!!
Лєнка, скумбрія по 8 вже розмерзлась, став в духовку, нащо тобі той карп?
Пацака-задирака• 02 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
Не можу ( бо мій Потужний потужно напотужився і хоче до мівіни карпа, але щось сциться на вулицю виходити. Вмовляю.
Ниф_ниф• 02 сентября 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Артиста може образити кожен. Ви поставте себе на його місце. Спробуйте два з половиною роки бути прикладом, взірцем для наслідування для всіх нас. А якщо серйозно, то за підсумками війни (і не тільки) його цілком можуть зробити винним у всьому, дуже зручно вийде
Творю чудеса• 02 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Мене від цього слова вже тіпає)))))
А еще незламність 🤮
Творю чудеса• 02 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
А нам вже сьогодні казали про « потужну відповідь « чи тільки Єрмак про « відчутню відповідь»?😂
Ця відповідь буде ще потужніша за потужну!!!
Пацака-задирака• 02 сентября 2024
Ответ дляНиф_ниф
То хай би Артист і не сунув голову куди пісюн не пролазе)
Творю чудеса• 02 сентября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
привет всем...выползли из подземного паркинга, привели себя в порядок ... еду на сдачу объекта. Украинцы я вас люблю!!
В Киеве как только перестали летать ракеты, дети все пошли на линейки - в садах и школах музыка, шарики, цветы)))
Домашка• 02 сентября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Вона може на хвості притягнути недопалка або аромати ванілі
бздО и окурок ходят парою і здатні засмердіти будь-яку тему.
Мая твая не панимать• 02 сентября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
когда живешь на 19 этаже... и видишь все происходящее в окно((
Привет с 14-го
Мая твая не панимать• 02 сентября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Я старенькая, с 2013 года, и слышала много раз про эту тему и про мороженную курицу, но они прошли мимо меня….скиньте плиз кому не сложно, хоть отвлекусь
Ага, и я
Домашка• 02 сентября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Сьогодні ’насосівна’ у темі про Трампа дуже стурбована і збуджена, копитом землю б´є, рве збрую. Може, початок навчального року не так вплинув. Хоча, у них начебто в першу середу вересня починається, ще два дні в запасі.
Насосівна такі потужні речі пише , швиденько перевзувшись під анонімом
Ниф_ниф• 02 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
’Він не хотів, його змусили’ (насправді ніхто б йому в 2019 році не дозволив врубати ’задній хід’, занадто великі гроші стояли на кону)
Редиска Я• 02 сентября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Вчера подводили итоги правление рады в данном составе. Из достижение нашли только что движемся в ЕС. Сказали что такие вызовы предстали перед командой без опыта : ковид, война. У меня был только один вопрос : зачем вы лезли без опыта?
Ниф_ниф• 02 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
Зі своїм головним завданням, особистим збагаченням вони справляються непогано. Все інше набагато гірше. Підсумки їхньої ’життєдіяльності’ можуть бути катастрофічними, в першу чергу для нас. Тема починалася як гуморна та розважальна, а ми її перенаправляємо в ’мінорне русло’.
Пацака-задирака• 02 сентября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Так воно у нас зараз так і є- сміх крізь сльози.
Ниф_ниф• 02 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Сміємся щоб не плакати від безсилля
Варіантів на даний момент цілих три, терпіти (найгірший), адаптуватися (потрібно докласти зусиль) або звалити (досить складно і сприятливий момент втрачено)
Разгуляшка• 02 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
Потому что деньги большие пообещали,кукловоды.И сценарий был немного другим..Поменялся по ходу пьесы.