УжеВотДа• 02 сентября 2024

Зробила спальню

Що добавити? Мені ще чогось хотілося б)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Кстати поняла, чего мне очень не хватает. Подушечного разврата. Я на своей кровати его развожу, очень нравится, когда много подух. Тем более у вас изголовье высокое, можно их там нагромоздить
Это не разврат

автор УжеВотДа • 02 сентября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Автор, ну вам тільки лінивий не написав про килим. Ми вже зрозуміли, що для вас це принципове питання. Але може таки хоч спробуєте уявити...
Зараз є такі гарні і сучасні килимові доріжки з різними ефектами. Спальня відразу заграє. Перестане бути схожою на офіс.
Давайте домовимось, Ви мені скидаєте варіанти доріжок, я купую, а килим віддаю Вам) Не бомжам же на вулицю.
автор УжеВотДа • 02 сентября 2024
Ответ дляДокладальниця
Гривен?
Та ні, білоруських зайчиків
интайм_не_предлагать• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Дякую, мені вже нема куди стелити, а ви ще використаєте його в інших кімнатах.
Скидаю вам підбірку на колір ’беж’, але ви пограйтесь з іншими домінуючими кольорами, можливо щось сподобається (тобто я дала запит beige floor runner). Вони є в різних розмірах. Мені зараз подобаються з ефектом вінтажної потертості, але то мені і зараз, а стилі є різні.
https://share.temu.com/R2RKJMbQQNA
https://share.temu.com/YFDDPvOUe5A
https://share.temu.com/M8bmRbX8cyA
Вдалось лише окремі вставити, перші які попались. Задайте ту пошукову фразу і побачите більше варіантів, можливо вам щось підійде. Потім пошукайте по фото, через гугл-об´єктив, можливо їх вже хтось завіз в Україну.
Нетутешня• 02 сентября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Замість тієї вази краще живу рослину в горщику поставити.
Жива рослина в спальні -
це 7-10 десять годин щоденно поруч з грибками і мікропліснявою в малесенькому приміщенні. такий собі інгалятор.
Тягнуть люди всіляку фігню навіть трохи не задумуючись, а потім дивуються чого то рак, то аутоімунні. як мінімум алергії на все підряд.
Нетутешня• 02 сентября 2024
Фасади шаф дуже здешевлюють інтер´єр. витягуйте ситуацію кольоровими акцентами.навіть в готелі такому 2-3 дні було б сумно , і подібний номер коштував би мінімум. Ідея гарна, але занадто проста. Забийте в букінгу дорогі готелі, відсійте стиль Пшонки, і там дуже багато гарних ідей сучасних дизайнерів.і одразу реальні фото , а не просто візуалізація.
Файна дівка• 02 сентября 2024
Ответ дляНетутешня
Жива рослина в спальні -
20 м2 - не малесеньке приміщення.
Не вважаю, що це катастрофа, якщо до того ж вікна на провітренні стоять.
ПОганих історій ніколи про рослини у спальні не чула
Файна дівка• 02 сентября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
https://share.temu.com/R2RKJMbQQNA
https://share.temu.com/YFDDPvOUe5A
https://share.temu.com/M8bmRbX8cyA
Ви серйозно рекомендуєте Автору товар з цього смітника?
Ви купували там коври та доріжки?

Чи це ви як приклад малюнка і кольорової гами даєте? Можна ж якісь нормальні ресурси, вибачаюсь!
Нетутешня• 02 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
20 м2 - не малесеньке приміщення.
Ну і не вважайте. А я біолог і 20 років працюю з рослинами. саме дослідження. Та й імунологи такої ж думки.

Мушля з Криму• 02 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Перво намертво наличник приклеить...
У нее 7000$ спальня, вам показалось.....и нам тоже
Борщичок• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
фото
Мені все ок, але цей ’коврик’... Мало того, що виглядає не дуже, м´яко кажучи, ще й не функціонально
Файна дівка• 02 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Автор пояснила стосовно нього.
НІчого дивного
автор УжеВотДа • 02 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
7 тис, це спальня і вітальня без меблів. Мені робили дві кімнати і я назвала загальну суму. Це робота і матеріали.
Галя із Дарниці• 02 сентября 2024
замість вази торшер сучасний за Вашим смаком чи кашпо з квітами, що не потребують багато світла
замінити люстру на щось естетичне
над ліжком постер чи картина, чи сучасна інсталяція\ триптих - що Вам ближче до серця
автор УжеВотДа • 02 сентября 2024
Ответ дляБорщичок
Коврик чудовий, з штучного кролика, м´якенький, мені ну дуууууууже подобається)
Борщичок• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Але ж виглядає жахливо під тим ліжком, псує усю картину
Файна дівка• 02 сентября 2024
Ответ дляНетутешня
Я не сперечаюсь, я дійсно не зустрічала такої інформації.
Які мінуси одного маленького горщика з неотруйною рослиною, розкажіть?
Вазон навіть не стоїть біля голови у ліжка..

Часто зустрічала таке, а не споріднено вашому посту
автор УжеВотДа • 02 сентября 2024
Ответ дляБорщичок
Знаєте, сьогодні зустріла жінку, їй капець як не личить колір волосся, але ж їй подобається)
Тріль підпільний• 02 сентября 2024
Ліжко дуже красиве😍😍😍.
Погоджуюсь, що не вистачає маленьких тумбочок і квітів, до такого романтичного ліжка.

Борщичок• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Так) Але ж не личить!
оксюморон• 02 сентября 2024
Яка площа спальні?
автор УжеВотДа • 02 сентября 2024
Ответ дляоксюморон
Яка площа спальні?
20кв
Мона_Лиса• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Мені подобається)
лампочки ілліча голозаді в спальні - то дійсно супер)))) для такого світильника лампочки йдуть декоративні, з непрозорим склом
Файна дівка• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Автор, я хочу відзначити Вашу позитив і доброзичливість!
Стільки різкеньких випадів було у бік Ваших інтер´єрних рішень, але Ви все сприймаєте ок і не кидаєтесь на людей. Це не кожна Порадниця може)
Ви - молодчина
оксюморон• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
20кв
Ого, а так не виглядає що така велика
автор УжеВотДа • 02 сентября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Це не лампочка Ілліча,ця лампочка купується окремо, саме до цієї люстри. Одна-260 грн, вона велика.
автор УжеВотДа • 02 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Ви - молодчина
Дякую, тю, а чого кидатись?) Я ж запитала думку порадниць, зробила анонімні відповіді, то ж все норм, я навіть повеселилась)
Мона_Лиса• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
та хоч 26000, і не смішіть про ’саме до цієї люстри’. Саме до цієї люстри йдуть будь-які лампочки, лиш би цоколь підходить і потужність.
автор УжеВотДа • 02 сентября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Там були ще матові, але мені не зайшли)
Непереможна• 02 сентября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Странно, у меня +- такое же расстояние от кровати до стены, и там стоит комодище....
5 цельных ламинатов и половинка
Места для прохода достаточно
Сфинксики