УжеВотДа• 02 сентября 2024
Зробила спальню
Що добавити? Мені ще чогось хотілося б)
Жинси на дитину• 02 сентября 2024
Ответ дляЗ бісиками
7 тыс $? у нас квартиры столько стоят
І ремонт стільки. Вартість ремонту від регіону не дуже залежить.
Кукусики• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Там шафи не має
А що то таке зі страшними ручками, що не пасує до ліжка? Гардеробна? Змінити значить фасади.
УжеВотДа
• 02 сентября 2024
Ответ дляКукусики
Ок, як скажете, аби Вам подобалось
Витворунка• 03 сентября 2024
Та ніби всього вдосталь) гарна спальня, вітаю із завершенням. Якщо вже придирались, враховуючи ваше бажання), то можна живу велику рослину. І от в подібній спальні з торця шафи в мене ще дзеркало висить на повний зріст
Natal_ka91• 03 сентября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Хтось ще дивитися телік зараз???
Я. В мене там багато чого - нетфлікс, ютуб і пару програм, де вмикаю канали з фільмами. В мене поганий зір, тому після того як зніму лінзи, телевізор найбільш зручний варіант.
Natal_ka91• 03 сентября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Зручніше , аніж зомбоящик пилорзбірник
Так не обов´язково одним телемарафоном жити
Докладальниця• 07 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Та ні, білоруських зайчиків
Тогда вы мега экономная. За такие скромные средства неплохой результат.
П.С. если без обиняков, то у меня кухня вышла 2 тысячи, поэтому 7 для меня за гранью, видя наполнение
Докладальниця• 07 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
7 тис, це спальня і вітальня без меблів. Мені робили дві кімнати і я назвала загальну суму. Це робота і матеріали.
Это без мебели?
Простите, а с мебелью тогда сколько.
УжеВотДа
• 07 сентября 2024
Ответ дляДокладальниця
7 це з вітальнею і меблями)
УжеВотДа
• 07 сентября 2024
Ответ дляДокладальниця
Это без мебели?
Простите, а с мебелью тогда сколько.
З меблями спальня і вітальня
Смячиком• 07 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Хто сказав що має бути один стиль? Це маячня.
Ну якщо один стиль не повинен бути, то одягніть спортивки, а зверху літню сукню, а на ноги коньки, розбавивши цю маячню гумовим капелюшком на голові, адже один стиль-це не про Вас👌