УжеВотДа• 02 сентября 2024
Зробила спальню
Що добавити? Мені ще чогось хотілося б)
Файна дівка• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Дякую, тю, а чого кидатись?) Я ж запитала думку порадниць, зробила анонімні відповіді, то ж все норм, я навіть повеселилась)
Так, згодна, проте інколи мене дивують люди, які не можуть стримати свої колючі емоції)
Я сама завжди намагаюсь позитивно сприймати будь-які ’поради’ і коментарі.
Мушу відмітити, що дуже багато слушних порад отримала від спільноти, підчас ремонту, за що всім неймовірно вдячна
Файна дівка• 02 сентября 2024
Ответ дляМона_Лиса
та хоч 26000, і не смішіть про ’саме до цієї люстри’. Саме до цієї люстри йдуть будь-які лампочки, лиш би цоколь підходить і потужність.
Про матові лампочки ви пишете неправильно.
Немає такого, щоб лише матові використовувались, хто це радить? Який дезігнер?
Які хочеш, такі і став.
У нас подібного плану люстра, підбирали із власних вподобань і як виглядало в інтер´єрі. Зупинились на матових, бо прозорі не личили.
Які хочеш, такі і став.
Чекаю завтра• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Дякую!) А якщо тумбочки будуть такі ?
Гарні, можливо і підійдуть. У вас карниз чорний, ручки шафи і ручки дверей теж чорні, люстра, можливо і впишеться
Рубаю олівлє• 02 сентября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
дуже гарно, як дизайнер вам кажу) не треба ніяких картин, бра не вистачає чи ламп на приліжкових тумбах
Куда телефон, очки положить? На пол??
Моль Моллівна• 02 сентября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Куда телефон, очки положить? На пол??
Внимательно еще раз прочтите мой комментарий)
Асталависта бэйби• 02 сентября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Странно, у меня +- такое же расстояние от кровати до стены, и там стоит комодище....
5 цельных ламинатов и половинка
Места для прохода достаточно
5 цельных ламинатов и половинка
Места для прохода достаточно
Можете сказать , то за кровать у Вас?
Розвідка Маші• 02 сентября 2024
Читаю цілий день. Автор, мені подобається, я сама підбирали собі інтер´єр в схожій кольоровій гаммі . Як на цих фото. Але чоловік сказав, що дуже бліде все, не вистачає йому чогось. Любить червоне
як деякі радять. Ще дивуюся тим, хто побачив кабеля, не прибиті лиштви. Капець. Це ж треба так роздивлятися
Про тумби вам підказали, іншим хламом в процесі обростете.
В мене спальня 14м2, і я планувала впихнути туди більше. Показали ви свою, і я розумію, що не розгонешся тепер
як деякі радять. Ще дивуюся тим, хто побачив кабеля, не прибиті лиштви. Капець. Це ж треба так роздивлятися Про тумби вам підказали, іншим хламом в процесі обростете.
Асталависта бэйби• 02 сентября 2024
Ответ дляНетутешня
Жива рослина в спальні -
це 7-10 десять годин щоденно поруч з грибками і мікропліснявою в малесенькому приміщенні. такий собі інгалятор.
Тягнуть люди всіляку фігню навіть трохи не задумуючись, а потім дивуються чого то рак, то аутоімунні. як мінімум алергії на все підряд.
Яка у Вас бредова фантазія.
Асталависта бэйби• 02 сентября 2024
Ответ дляНетутешня
Ну і не вважайте.
А я біолог і 20 років працюю з рослинами. саме дослідження. Та й імунологи такої ж думки.
Ну, яка фантазія , такий і імунолог.
Асталависта бэйби• 02 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Я не сперечаюсь, я дійсно не зустрічала такої інформації.
Які мінуси одного маленького горщика з неотруйною рослиною, розкажіть?
Вазон навіть не стоїть біля голови у ліжка..
Часто зустрічала таке, а не споріднено вашому посту
Да не слухайте її. Вона такий імунолог як та японська балерина на 100 кг ваги.
Умничка-помощничка• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Там були ще матові, але мені не зайшли)
люстра по стилю high-tech и изголовье кровати с каретной стяжкой это всё разнобой, за коврик только ленивый не написал.
я бы его разрезала на две части и максимально удалила бы из-под кровати, место куда выдвинуть его есть.
а так : вы старались и жить в таком можно.
потом добавите всё необходимое и не будет похоже на гостиничный номер.
А Я Самая Самая• 02 сентября 2024
Убрать ковер и прикроватные тумбочки, цветы. В целом все хорошо)
Море Щастя• 02 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Сподобалися тюль та штори на вікні. Підкажіть, будь ласка, якщо знаєте, назву тканин.
Нет, не помню уже, 12 лет прошло) Покупала в дизайн-студии текстиля, они мне все и оформляли тогда.
Интимная• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Зелений коврик? Де? Шафа не біла, а в колір стіни, ліжко не бордове, штори не сірі-все!
Вы просто мастер делать фото!
Интимная• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Вони такого ж кольру, як коврик.
У вас ковёр цвета графит???
Жинси на дитину• 02 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Не завжди можна відмовитись від люстри у спальні і замінити іншими лампами. Тоді, де по-вашому має бути люстра? поясніть, будь ласка.
Я в процесі ремонту. Люстру в спальні не хотіла. Будуть 2 світильника біля ліжка, та світлодіодні світильники на стелі різних форм.
Електрик ще вмовив зробити можливість повісити світильники в проході, хай робить, я до кінця ремонту вирішу, чи буде там щось.
Тільки не над ліжком.
У мене така сама за розмірами кімната, як у авторки, тільки шафи не буде.
Тільки не над ліжком.
Метелики на душі• 02 сентября 2024
Штори взяла б кольором під бильце ліжка з якоюсь золотою вкрапкою з бордовим. Чогось мені так відразу уявилося. Як на мене, якогось яскравого пятна не хватає
Жинси на дитину• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Все, купила, не викидати ж на смітник.
Можете відрізати на шматочки біля ліжка, а решту використати в інших кімнатах або відкласти поки.
Та ви й сама з часом це зробите.
Интимная• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Нє, зелений)
Слушайте то знаменитое синее/ белое платье не вы фоткали?
Жинси на дитину• 02 сентября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
повесить огромную плазму на стену перед кроватью - и комната завершена.
Отот бурьян сухой убрать с угла еще.
Не всі дивляться телевізор.
У нас буде лише у вітальні для ігор та інколи кіно увімкнути. В спальні не має бути шуму.
Вподобайден• 02 сентября 2024
Смысла ковра нет.
Его вынуть и взамен купить пару приятных небольших прикроватных ковриков.
Тумбочки тоже нужны.
Из украшений - красивый большой цветок и картину
Тумбочки тоже нужны.
Вподобайден• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Дівчатка, може й коврик зайвий, але ж і викидати не стану, тому так)
В гостиной положите.
Вам он там здоровья не прибавит
Жинси на дитину• 02 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Прикроватные тумбы и два светильника. Или под них нет розеток?
Убрать ковер из-под кровати. Убрать горшок с пыльным веником.
На стену телевизор, под телевизор высокий, но узкий комод.
Над кроватью - картину, лучше на всю ширину кровати.
Так там і для телевізора немає розеток. Люди будуть кожного ранку розглядати трамплін по стіні до нього.