Пацан к успеху шел• 02 сентября 2024

12 лет в школе, ваше мнение, что будете делать?

Я расстроена , зачем такое придумали . Взрослые дядьки и тетки в школе , потом высшее образование получить . На работу в 25 пойдут или как.
Результат:
вже голосів: 259
134 (51.74%) 12 классов будет сидеть
125 (48.26%) 9 классов и выпуск
Хомо_сапиенс• 02 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
))).
Все это конечно так, но пропадает социальный лифт. Впереди нас ждёт классовое общество, как в старой Европе.
Всі так люблять писати про технікуми, про ’дитина захоче’... Мох батьки зі шкури лізли, щоб дати нам силу освіту, і дуже їм вдячна. Своїх налаштовую на вищу освіту, ні про який ’вибір’ мова не йде. Лише про вибір ВУЗу. Не знаю жодної людини хоч із середнього прошарку, не кажу про еліту, у кого діти закінчили б ПТУ. А це про щось та свідчить

Хомо_сапиенс• 02 сентября 2024
Ответ дляФиктивная
Оно не классовое. Если вы, конечно, не стремитесь попасть в круг потомственных аристократов и то, это тоже возможно. Все зависит от отдельно взятых личностей и их психических/психологических проблем
А яке? Демократичне? Ну давайте не будемо,))) куди ж вони поділись, ті класи?
Хомо_сапиенс• 02 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
1. Эту базу как рад алгоритмы дают, которые решили не объяснять.
2. Знать размеры шрифтов и расстояния на слайдах 10-ти летней давности имеет нулевую ценность (говорю же, это могло быть потенциально полезно, если бы акцентировали внимание не на оформлении слайдов, а на самом процессе подачи информации вербально)
3. Какую, если я не фермер? Надо будет - научусь. Вышивать - это не умение что-то зашить, что может быть полезным.
Ну вам ’не зайшло’, а комусь іншому знадобитися. Чому ви мірилом берете себе? Ви одна в класі вчились? В шкільній програмі немає нічого, що прям модна не знати. Якщо людина не знає таких елементарних речей - це дещо сумно. Ну і всі галузі знань - це лише можливість поглянути на світ під різними кутами. Не навчили вам складати алгоритми? Ну то синтезуйте ці знання, приклади вирішених задач то вам дали. Чи аналіз інформації і синтез принципового із загального це вже не навик і лише споживання готового дає можливості для розвитку?
Любовь Калистратовна• 02 сентября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Сейчас такие дети ранние , девочки с колясками будут ходить на уроки
’ранние’ сейчас только маргиналы и цыгане
Мальчун-задирун• 02 сентября 2024
Ми в Канаді. Старшому сину виповнилося 18 в березні. Українську школу закінчив онлайн, в канадській ще рік вчитися. Я спокійно до цього відношусь. Він працює, заробляє собі на колледж.
Бронетапці• 02 сентября 2024
Сьомий рік як введена система. Зараз вже сьомі класи починають по ній рік, тобто вже 7 паралелей 7 років в курсі, що будуть вчитися або 9, або 12 років. Що трапилось, що ви убиваєтесь тільки зараз?
Виправлялочка• 02 сентября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Сейчас? Мне 49, не вижу что сейчас дети более ранние.

Бандитка Сью• 02 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
це свідчить про совковість світогляду
ніде далі в Європі не носятся з цією вищою освітою, як от у нас
Виправлялочка• 02 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Нет
Банально навскидку могу вспомнить - изучения Паскаль (при чем без особых основ программирования, вроде алгоритмов, даже без банального поясния про О)
Предмет, на котором учили желать презентации, опять же, могло быть ок, но практически ничего не было про саму презентацию а только про то как слайды оформлять, на тот момент уже устаревшая информация.
Вышивка на трудах и расчет рациона для кроликов.
Это то, что помню, вероятно, было ещё множество ’полезного’.
К тригонометрическим формулам тоже вопрос, в школьных учебниках не объясняют, как это все в реальной жизни использовать. А то и делают, что тренируют типичные примеры с формулами, которые, зачем-то надо заучивать на память. Хотя это вторично.
Но, вот загвоздка, для объяснения нужны более специализированные знания в другой области.
Хотя можете меня удивит как вы в бытовых условиях применяли формулы тригонометрии.
У нас ремонт, я при выборе лампы с углом рассеивания 120 градусов высчитывала верхнюю точку в ванной комнате куда будет попадать свет)
Бабульція• 02 сентября 2024
Я думала 12 лет уже давно
пАлАвинкА• 02 сентября 2024
Считаю, что класс! Больше времени для осознанного выбора
Баба Йога• 03 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Чого вам смішного? Це не від віку залежить. Моя сестра обрала іноземні мови в восьмому класі. В 13 пізно їх обирати, але вступати треба. Я. Як ми це бачите? Напрямки і профілі визначають вле з сьомого. А університети визначаються фінансовими можливостями батьків. Нічого не змінилось
Це чудово, що Ваша сестра так рано визначилася з майбутньою професією. Поділ на профілі ліцейних класів (вибачте, принаймні так в нашому ліцієї зараз) почався лише в 10 і 11 класі, і це з цього року. Тобто, навіть нинішні учні, що вчитимуться ще 11 класів, вже мають можливість обирати фахові напрямки. Тому про те, що в 13 обирати щось пізно мені, принаймні зараз, говорити важко. АЛЕ: іноземні мови - це те, що завдяки нинішнім технологіям і можливостям можна опановувати на високому рівні майже безкоштовно і якраз у випадку, що Ви окреслили, це взагалі не проблема починати готуватися до вступу хоч у 10 років, хоч в 13, хоч в 16. Це виключно внутрішня мотивація людини - якщо в 8му класі дитина знайшла покликання і цікавість до певних предметів, то жоден ліцей чи ПТУ, по ідеї, не мають бути перешкодою. До речі, саме в цьому віці треба активно брати участь саме в позашкільних активностях - їх дуууже багато нині на теренах інтернету. Це і дослідницькі проєкти для школярів в кооперації з іншими школами по всьому світу, і проєкти за участі іноземних викладачів локально тут. Тому, вибачте, Ваш пост не дуже переконливо виглядає.
Я маю підлітка, яка теж має схильність до вивчення мов, вона вже декілька років активно бере участь в різних онлайн-проєктах, які стали можливі через ковід і війну, постійно спілкується з носіями мови (вона паралельно вивчає 2, до закінчення школи це будуть рівні С1 як мінімум). І це при тому, що вчитиметься вона 11 років. Якби був ще й 12, то і його вона б не втратила. Тому, ще раз повторюся: все індивідуально, залежить від того, наскільки власне дитина вмотивована чи ні.

Мені надзвичайно приємно бачити школярів, які через власну допитливість, працелюбність, жагу до нових знань і пригод в хорошому сенсі слова активно, використовуючи всі сьогоднішні можливості, будують засади для подальшого успішного життя. І так, я впевнена, що саме вони - основа майбутнього студентства. Ті, хто вважають, що нічого не змінилося можуть продовжувати так вважати. Інші - просто беруть ті можливості, які є перед носом. Інше питання, що ці можливості не усім потрібні і не усі готові на бодай найменші додаткові зусилля. Якось так.
ПС. Аби довго не дискутувати на тему доступності цього всього для дітей (курси, конкурси, поїздки тощо): більшість відборів відбувається за регіональною ознакою. Тобто, немає такого, що, наприклад цим користуються лише столичні, одеські і львівські діти - бо вони з велких міст. Наразі обирають дітей, зважаючи на їх місця проживання і враховують нюанси з різницею в доступності і якості освітніх послуг. Ба більше, є чудові недержавні організації, які на безоплатній основі навчають онлайн дітей з маленьких населенних пунктів. Все, що для цього потрібно - бажання і наявність бодай якогось гаджету для участі в заняттях онлайн. Не питайте мене, чи завжди вони знаходять охочих. Ні. Бо це - праця, час і зусилля;-)
Фиктивная• 03 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
11 лет школы это тоже ок)
Программа более сжатая и идет больше нагрузка на детей
Фиктивная• 03 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Так класи є всюди і в Україні теж. Просто в нас клас олігархів, а тут аристократів. Але в більшості, воно демократичне. Просто рівня шукає рівню
ТихоЯ• 03 сентября 2024
Поки дитина в початковій школі
Нажаль ми все ще в Україні, за першої нагоди з дитиною і чоловіком виїхати, продамо тут все майно і поїдемо закордон
Якщо не вийде виїхати родиною, то сина тут точно лишати не планую аж до 18 років, та навіть і до 16,бо в цей рік стають на облік.
Хомо_сапиенс• 05 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
це свідчить про совковість світогляду
Якщо ви мені покажете дітей забезпечених батьків, які вступили до технікумів (не в Україні теж). - будемо говорити предметно. А поки верхи дають своїм дітям гарну перспективну освіту, а плебсу розказують про користь робочих спеціальностей, то давайте не будемо сперечатись про очевидне
Хомо_сапиенс• 05 сентября 2024
Ответ дляБаба Йога

Якщо починати готуватись до вступу в 11 класі - вам може часу не вистачити. Опанувати якусь галузь знань неможливо ’на завтра’. А базова шкільна освіта, як це не сумно і хто б тут що не писав, не дає можливості вступити до хороших ВУЗів лише на її основі. Абсолютно завжди потрібні додаткові знання
Бандитка Сью• 08 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
ок, тобто тільки виходці з срср чомучь розуміють цю високу філософію щодо вищої освіти, а в Європі до 80% плебсу у деяких країнах?
подивіться відсотки ВО
а у нас повно парикмахерів, бьюті всяких і продавців з вищою...відірвалися від плебсу чи шо
Хомо_сапиенс• 08 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
подивіться відсотки ВО
В європах плебс живе собі і горя не знає. І грошей не має на вищу освіту. Дорого це. Починаючи з садка. Не все, що в ’європах’ насправді добро.

Бандитка Сью• 08 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
ну тобто ви хочете сказати що у наших співвітчизників є сакральні знання про вищу освіту як обов´язковий фетіш, які нам передали арістократи, котрих повбивали більшовики, які напевно хотіли шоб інтеллігенція пішла і тільки залишились колгоспники і робітники заводів...
а в Європі все було без таких революцій, тому їх поступово змушували деградувати, не роблячі чатиків у вайберах де вчителі кричать що діти не роблять дз і шоб батьки повпливали, не розказують на зборах - а от у вас дитина двійошник, як не соромно? Тому майже всі діти не вчаться і іх не змушують і вони всі йдуть у пту? І тільки масони знають про цей зговір і своїх дітей змушують вчитися і йти у ВНЗ?
Хомо_сапиенс• 08 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
Я хочу сказати, що мені дуже подобається прекрасна теза про необхідність дітям здобувати хороші робочі спеціальності. Особливо коли це чиїсь чужі діти -то робіть, що лише хочете. А я побуду совковою невдахою і дам своїм найкращу освіту, яку лише зможу.
Бандитка Сью• 08 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
а якщо дитина не хоче чи не може?
вам пофіг?
Хомо_сапиенс• 09 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
а якщо дитина не хоче чи не може?
вам пофіг?
В класі на 30 чоловік не можуть максимум троє. А не хоче - це питання до батьків. Це моя особиста думка. На істину в останній інстанції не претендую. У кого батьки ’вища освіта не обов´язково’, у того і діти ’не хочуть’.
Бандитка Сью• 09 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
звідки така статистика?
високочутливих, гіперчутливих, нейровідмінних та інших дітей з ООП набагато більше
але комплекс тупих як з совку ви вже знов притягуєте...не надаются на ВО - плебси
Хомо_сапиенс• 10 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
звідки така статистика?
Ще раз повторюсь. Ви можете своїх дітей спонукати йти до училища - я не заважатиму. А я щодо своїх побуду закомплексованою совковою. Не переймайтесь. Бути столяром, механіком чи муляром чудово і престижно, як і швеєю чи касиром. Всі професії необхідні і потрібні, я ж не сперечаюсь
Дивне створіння• 07 октября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
С 6-го. Мой сейчас в 6м. Они первые, кто будет учиться 12 лет
ви не помиляєтесь усе переграли вроді. З 2027 буде 12
Одяг та сумки• 07 октября 2024
Ответ дляДонька подруги
З 5 років будуть іти в школу
вже ідуть- донька в 5.11 пішла. Вже у 2 класі.