Пацан к успеху шел• 02 сентября 2024

12 лет в школе, ваше мнение, что будете делать?

Я расстроена , зачем такое придумали . Взрослые дядьки и тетки в школе , потом высшее образование получить . На работу в 25 пойдут или как.
Результат:
вже голосів: 259
134 (51.74%) 12 классов будет сидеть
125 (48.26%) 9 классов и выпуск
Кили и Манджаро• 02 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Тогда вообще нет смысла на врача учится.
Согласна. Поэтому в Словакии такая нехватка врачей.

Морская свинка• 02 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Погуглила, пишут что диплом признается в странах EU.
Баба_Воля• 02 сентября 2024
Ответ дляНу шо не так?
А з якого року 12 класіів?
5 років тому син йшов в 1 клас , вже було 12 класів.
Ируся-пуся• 02 сентября 2024
Мені подобається, що 12класів. У мене дочка. Хай вчиться, хай насолоджується молодістю. Ще встигне впрягтися
Донька подруги• 02 сентября 2024
З 5 років будуть іти в школу
Жена миллионера• 02 сентября 2024
У меня мальчик)) Ничего не поменяется в корне. После 9-го пойдем в колледж - 4 года и профессия (в процессе учебы аттестат 12 кл. будет, если передумать, можно забрать аттестат с документами и уйти из колледжа в вышку, если нет - окончить и профессия.
Баба Йога• 02 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Это какая-то его пропаганда подобного
у Вас тут в реченні є неузгоджені слова, я не дуже розумію, пропаганда чого і де.

а по суті: в усіх свій шлях. питання було хто що планує робити через те, що аж цілий додатковий рік у школі з´явився. так от, стверджую: ті, хто хоче і навчається точно цей рік не втратять. школярі, що самі собі будують шлях у майбутнє, зазвичай і зараз останні 2 роки школи беруть участь у різних міжнародних програмах, навчаннях, вчать мови, подорожують, готуються до здачі НМТ, дізнаються про можливості навчання за кордоном. не бачу нічого поганого в тому, що на це все в них буде на один рік більше.

для тих, хто сиднєм сидить у школі, не розуміючи, навіщо і що він в тій школі робить, найпростіше буде піти навчатися в коледж. це прекрасна альтернатива на сьогодні (я без сарказму). багато дітей знайомих пішли після 9го класу і їм дуже подобається там, де вони нині навчаються. не розумію, навіщо жалітися на можливість обрати ту з альтернатив, яка більше підходить дитині. не батькам, а дитині:-)

Позаземний розум• 02 сентября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Вони зараз в 7му.
Теперішні семикласники і всі, хто після них будуть вчитися 12 років ?
волосатое стекло• 02 сентября 2024
Ответ дляНу шо не так?
А з якого року 12 класіів?
Ребенок в нуш уже 7 класс ,вот с того года,как он шел в школу, так и введи 12 лет,но первый класс у них это как последняя группа садика
Дюагональ• 02 сентября 2024
Наоборот проще для детей,дольше не идти работать
Ну шо не так?• 02 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Ви про це постійно думаєте? Психіка залишається стабільною?
Чи тільки тут пишете?
Не думаю
Ну шо не так?• 02 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Я просто мать года)
Мій в 6. Я не сном не духом
Чарівна патика• 02 сентября 2024
падаждите! еще 100 раз поменяется
Котя_люлю• 02 сентября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Так.
Котя_люлю• 02 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Там зайвий нулик чи як?
Позаземний розум• 02 сентября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Я просто мать года)
Мій в 6. Я не сном не духом
Та навіть не всі вчителі це знають. В сусідки вчительки дитина йде в перший клас, вона каже ,що 12 років будуть вчитися діти ,які підуть в школу в 2028 році.
Трусиковед• 02 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Это чтоб мамки за детей не выбирали кем быть, а дети осознанно подходили к этому вопросу. В Словакии, например, 9 лет школа, если хочешь в институт + 4 года гимназии и только потом институт.
ну так в нас майже те саме. зараз не всі школи мають 10-11(12) класи
гарантовано навчаєшся 9 класів, далі здаєш іспит і або тебе беруть в 10, або ти йдеш в коледж отримувати проф. освіту.

не всім треба навчатись в інститутах і університетах, а тільки розумним. для робочої спеціальності достатньо мати проф. освіту коледжу.

я вважаю, що якщо це дійсно буде працювати - то дуже гарна ідея. для керівних посад необхідна ВО, для виконавців - ні, лише професійна.

і батьки економлять гроші, і дитина час, і потім на роботі тобою дурні не керують
Трусиковед• 02 сентября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Сейчас такие дети ранние , девочки с колясками будут ходить на уроки
не будуть, таких дєвочєк в 10 клас ніхто не візьме
Сметчица• 02 сентября 2024
Ответ дляБаба Йога

найкращий коментар

З понеділка на дієті• 02 сентября 2024
Ответ дляПосле 18
Моя дитина після 9го піде в коледж або ПТУ
проблем не бачу
Головне, щоб проблеми в цьому не бачила дитина. Дуже шкода коли батьки здібних дітей намагаються якнайшвидше випхати їх в ПТУ.
З понеділка на дієті• 02 сентября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Якщо Ви народили в 15, це не означає що й інші такі.
Кишмишная Мая• 02 сентября 2024
в США и Европе так. Наши дети после 11 лет не могут поступить в их вузы, потому что считается, что 11 лет - неполноценное образование, не все успели дать. Дети должны сдавать дополнительные экзамены специальные, чтобы уравняться с теми, кто 12 лет учился
Працівниця року• 02 сентября 2024
Ну які дорослі? Ми в Америці, тут діти вчаться 12 років. В старшій школі опановують професії, кого не влаштовує - той йде в коледж чи до універу.
Інша справа в Україні, де навчання і так суцільний стрес, а під час війни то взагалі.... Та і якість освіти не на найкращому рівні.
Сонячний зайчик• 02 сентября 2024
Ответ дляНу шо не так?
А з якого року 12 класіів?
Мой младший сейчас уже в 7м классе. Когда он пошел в первый - началась эта система
Намакушка• 02 сентября 2024
тю так это уже 6 лет так, племянница в 7й класс перешла, это первые классы с 12летним обучением
Намакушка• 02 сентября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
У нас лицей и нас никуда не выгоняли после 9 )
так и не должны. дети, которых могут выгонять после 9го класса и которые будут учится 12 лет сейчас только в 7й перешли
Намакушка• 02 сентября 2024
Ответ дляПозаземний розум
здрасте, дети которые 12 лет будут учится ужу перешли в седьмой класс
Намакушка• 02 сентября 2024
Ответ дляПозаземний розум
так
Хомо_сапиенс• 02 сентября 2024
Ответ дляБаба Йога
насправді, ніхто нікого не тримає 12 років у школі. а от для того, щоб подорослішати і свідомо обрати професію - може комусь і допоможе. смішно дивитися на 17-річних випускників, які часто-густо не розуміють взагалі, що робити далі.

я сама колись на 3 і 5 курсах вчилася за кордоном. коли вже мала магістра, всі навколо мого віку мали максимум 2 роки навчання у ВНЗ. різниця між нами була дуже разюча. тому я тільки рада, що мій син на один рік довше матиме пожливість на роздуми. якось так.
не розумію, куди той поспіх, закінчити ВНЗ - щоб що? якщо все добре, то вже на 3-4 курсах успішні студенти працюють за фахом. ніхто нічого не втратить, навпаки, стануть доросліші і думатимуть власною головою - а не як зараз це часто ще клопіт батьків.
Чого вам смішного? Це не від віку залежить. Моя сестра обрала іноземні мови в восьмому класі. В 13 пізно їх обирати, але вступати треба. Я. Як ми це бачите? Напрямки і профілі визначають вле з сьомого. А університети визначаються фінансовими можливостями батьків. Нічого не змінилось
Хомо_сапиенс• 02 сентября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Так и должно быть - умные и целеустремленные с ВО. Когда у всех есть ВО, даже у тех кто откровенно не тянет - то и смысл его теряется. Вот я не знаю ни одного человека в моем окружении у кого нет ВО, у слесаря на СТО и то оно есть….а зачем?
Це інший рівень мислення. Права і вища освіта мають бути у всіх. Але це дорого і державі не вигідно. Навіщо нам освічені люди, вони починають мислити. Потрібні раби, щоб ’за шмат гнилої ковбаси...’