Уходя дверю не хлопать• 02 сентября 2024
Яким парфумом користуєтеся?
Хочу чогось, не знаю чого.
Накидайте брендів/назв, щоб я собі склала список, що затестити в магазині.
Усім зазделегідь дякую.
Мой_ужин• 02 сентября 2024
Летом иногда перфект Марк джакобс, а любимый сейчас Her Petals Limited Edition, но я летом им не пользуюсь
Ленивица-красавица• 02 сентября 2024
Rituals -ocean Infini
Guerlain- sparkling bouquet
Хлое -номаде
Хлое очень редко и в холодное время года.
Guerlain- sparkling bouquet
Хлое -номаде
60 метрів сметани• 02 сентября 2024
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic и Kilian Good Girl Gone Bad пользуюсь на постоянной основе, остальное использую редко.
Королева спама• 02 сентября 2024
Montale Oud Tobacco, пахне східними спеціями, з нотками цитрусу, прикольний, нещодавно купила, поки що тестую.
Zadig Voltaire This is her — дуже дуже солодка ваніль, шлейфовий.
Carolina Herrera Good Girl — нереальний запах, постійно компліменти роблять з ним. Це запах дорогої кави, бобів тонка та мигдалю.
Ще Yves Saint Laurent Black Opium класичний подобається, запах кави та ванілі.
Блакитна устриця• 02 сентября 2024
Ответ для60 метрів сметани
Мандарин Базилик моя любовь, но на холодное время года. Этим летом неожиданно зашла Хлоя классическая.
100%• 02 сентября 2024
Пупс• 02 сентября 2024
Ответ для100%
Bois imperial затестіть та іншого плану Tutu, хоча я все літо поверталася до пшику Dahab Kajal
Капець, Ви моя духовна сестра🥰 tutu теж люблю, але як спека спаде
Зілля до весілля• 02 сентября 2024
Ответ дляПупс
Зараз обожнюю bois imperial. Вже 3-й раз беру. Інші не заходять поки
И я