Айпишница• 02 сентября 2024
Який додаток для вивчення іноземних мов вам подобається? Крім Дуолінго
Рассказница• 02 сентября 2024
З останніх пробую цей. Але він платний, або друзів запрошувати. Безкоштовна версія без толку. Якщо порадите словник, для заучування слів, буду вдячна, бо я поки не знайшла нормальний.
Тушьмушьнюшь• 06 сентября 2024
Дуолінго взагалі ніякого результату не давав. Не подобається. Хоча мої діти люблять гратися.
Мені дав дуже багато English galaxy - я розібралася з багатьма темами, зрозуміла те, що раніше взагалі не заходило. Ну і просто закохалася у англійську, тепер це моє хобі.