Точу ляси• 02 сентября 2024

Как вам золотые украшения? Что выбрать?

автор Точу ляси • 02 сентября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Нравятся iveljewelry в инсте
Хочу какие-то серьги с раухтопазом, но чтобы ’взула і забула’
Красиво очень
...аяприкольная• 02 сентября 2024
Скрежки очень красивые
Кукарачка• 02 сентября 2024
Із цього нічого не подобається. Дизайну обручки років 30 і це вже вчорашній день. Я люблю діаманти і класику. 1 рік облизувалася на тенісний браслет з діамантами. Сьогодні нарешті оплатила і замовила. Чекаю за 2 тижні, коли мені його зменшать до мого розміру) а ще погоджуся з іншими дівчатами. Ювелірку купляють надовго. І 20 років можна щось носити, але це має бути щось класичне ( нестаріюче) і по верхній грані бюджету. Бо якщо воно дрібне- маленьке, то швидко набридне і носитися ( радувати) не стане. Я б доклала на вашому місті грошей і купила б щось вартісне. Сережки дуже специфічні. Мало під що підійдуть насправді. Умовно через 2 роки ви підростете у всіх сенсах ( і в плані смаку так само) і їх носити уже не станете
автор Точу ляси • 02 сентября 2024
Ответ дляКукарачка
У нашоі родини немає зараз зайвих грошей, щоб купувати тенісні браслети з діамантами, тому обираю по можливому бюджету.