❗️ЗСУ вже «морально готуються до оборони Дніпра», — військовий експерт Bild Юліан Репке
З його слів:
📍 Росія також наступає на всій ділянці завширшки 50 км на південь до Вугледара.
📍Північніше знаходиться Торецька, який є в центрі уваги російської армії, але не тільки він. Російські наступальні зусилля також зосереджені на Часовому Яру.
📍І вперше за майже два роки знову відзначається наступ в Луганську та на сході Харківської області.
📍Українська армія стикається з низкою проблем, які наразі не може вирішити. Географічно дуже розтягнута (згадаймо Курськ), а також надто багато новобранців без досвіду, недостатня кількість здібних командирів і, звісно, відоме лихо: надто мало західної підтримки у вигляді озброєнь і боєприпасів.
📍В цілому проблеми настільки великі, що росія, незважаючи на власні труднощі, не бачила такої ситуації з літа 2022 року.
📍 Українські солдати, з якими я спілкуюся, не можуть пояснити катастрофу. Території падають так швидко, що вони припускають про наявність наказів про відступ. Також вже проведені та заплановані ротації здаються їм небезпечними для утримання фронту.
📍Того «морального підйому», який Курськ міг дати на кілька тижнів, я вже не спостерігаю у своїх джерелах на Донбасі. Може бути, що ситуація на північному сході України відрізняється.
На відео просування росіян на Красноармійському напрямку за минулий тиждень.
З його слів:
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Удалено администрацией...
А може Львівську краще віддати?
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Потому что был вечный бан
а чому перейшла на москальську:?
2410diana2410• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Потому что был вечный бан
Дайте ваш скрин старого аккаунта, чтобы мы понимали что вы не засланный козачок
Ответ дляRiesling
Черговий військовий експерт з прогнозами і зараз диванні дожарять котлети і підтягнуться
Тут спецы не могут предугадать что будет через месяц. А Репке все знает
По Покровску станет ясно в течении месяца, полторы. Потом уже будет видно. И то все прогнозы, кто нас хайпе, кто ради продажи изданий, кто ради просмотрев. Сколько всего этого было.
Ответ для2410diana2410
2410diana2410• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Ищите сами мои темы старые. Я на этом форуме уже больше 5 лет общаюсь
А как их найти?
Дана-Нирвана• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Удалено администрацией...
Что-то маловато. Может, все левобережье?*
*сарказм
interior_designer• 02 сентября 2024
Ответ дляona3233
Хватит уже тягать сюда этого клоуна Репке.
Пуйлу нужно закрыть гештальт по Донецкой области, потому что он вписал её в свою конституцию. Вот и кладёт рашистов тысячами за нее, чтоб не выглядеть нелепо.
Луганская, Запорожская туда же.
а гланды вареньем не намазать? что еще они хотят? подавятся твари. Сорри, то автору адресовано
Веточка сакуры67• 02 сентября 2024
Для Харькова тоже плохие новости и Сум. Те ублюдки кабы новые придумали, которые летают дальше, уже на 85 км
Ответ дляona3233
Луганская, Запорожская туда же.
так он и Херсонскую с Запорожской вписал