Чаклунка-ведунка• 03 сентября 2024
Окуляри у взуттєвій шафі. Що це таке?
Я в шоці. Моя мати всілякими магічними речами захоплюється і вірить в то. У всілякі там ляльки вуду і все таке. І ось я тільки що знайшла її окуляри від сонця в своїй шафі із взуттям, глибоко аж біля стінки, аж за кросівками. Останній і єдиний раз вона була у мене в гостях на новий рік. І я ось тільки залізла в ту шафку і побачила їх там. Ну взагалі просто так ніхто не поклав би їх туди, тим паче що до мене гості не ходять, за 2 роки вона одна була у цій квартирі і один раз - на новий рік. І очевидно що то вона їх туди навмисне поклала. Навіщо?
Я запитала .. сказала шо взагалі не знає про які то я окуляри говорю і шо вона їх туди не клала. Але я чудово знаю що я роблю у власній квартирі, і я такого б точно не зробила, і не робила . Це занадто! Я така зла….
Вакцениро Вона• 03 сентября 2024
Мама вірить
Якщо ви в окулярах в шафі шукаєте якійсь магічний слід, то ви також, виходить
Крим мій• 03 сентября 2024
Авторе, у вас параноя . Окуляри ви самі випадково туди засунули, або вони туди впали. Ще не чула, щоб для магічних ритуалів використовували окуляри у взутті.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 сентября 2024
а зачем спросили ее, зачем она их туда положила? сначала бы спросили, ее ли это очки
Форточка• 03 сентября 2024
Та просто забула людина,або ви самі.
Моя свекруха останні роки по дому окуляри носить на ниточці,шоб на шию можна було повисіти,бо раніше куди вона їх тільки не засовувала. У запарі лишала їх і в холодильнику, і в льоху з консервацією, і в кладовці з побутовою хімією, як приїздила в гості чи ми до неї,регулярний квест для всіх- знайти окуляри,навіть ставки робили де цього разу знайдемо.
А от вам треба щось робити з магічним мисленням,раз ви у таке вірите.
Чаклунка-ведунка
• 03 сентября 2024
Ответ дляФорточка
Та просто забула людина,або ви самі.
Я не вірю, але вона вірить, і мені цікаво що то у них значить
Пополняю_Карму• 03 сентября 2024
Ответ дляКрим мій
Спросила только что у своей прабабушки. Она потомственная ведьма в сорок четвертом поколении. Говорит, что ещё с четырнадцатого века до нашей эры очки от солнца кладут вглубь тумбочки для обуви для вытягивания энергии у всех обитателей дома. Да. Очень старинный ритуал.
Крим мій• 03 сентября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Тепер буду знати
Форточка• 03 сентября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Для тих,хто не вірить не значить нічого. Не заморочуйтесь з таких дрібниць.
Форточка• 03 сентября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Піду до сусідів зверху,проведу ритуал,бо енергії у них через край,так вечорами скачуть голлпом по квартирі, що у мене стеля труситься. Дякую за консультацію 😂
неДодекаэдр• 03 сентября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
якби не вірили, то би і теми не було