Я инженер, меряю от 1• Изменено 03 сентября 2024
За скільки годин до сну можна дихати Беродуалом?
Чи є якісь обмеження по останній інгаляції? Забула запитати в лікаря, до завтра зв´язку не буде з нею.
Щебетушка• 03 сентября 2024
В экстренных случаях мы и ночью дышим. А так стараемся минимум за 2 часа до сна чтоб успеть выкашляться.
Я инженер, меряю от 1
• 03 сентября 2024
Ответ дляЩебетушка
А інтервали між інгаляціями? Якщо робили в 15:00( відключення електроенергії веосять корективи), то в 19: 00 ще рано?
Я инженер, меряю от 1
• 03 сентября 2024
Ответ дляЩебетушка
У нас где то 4-5 часов между промежуток выходит.
Дякую