ЗаведУющая• 03 сентября 2024

Бронь таблетки уа. Хіба так можна було?

Виписав мені лікар гінеколог лікування. Свічки від вагінозу.
І дала кьюар код на знижку в аптеках.
Ну я ж не пальцем роблебна, відкрила таблетки уа в своєму місті, і бачу розбіжність цін в 2 рази за того самого виробника і діючої речовини і кількості свічок.
Ну звісно забронювала там де дешевше.
Послала чоловіка, а він мені дзвонить і каже, якщо нема кьар коду на знижку ціна буде вдвічі вище.
Ну упустимо той момент що я скинула йому код на знижку.
Але сам факт! Хіба має право аптека продавати товар по завищеній ціні ніж я бронювала?
Люблю пиво• 03 сентября 2024
Ответ дляМастер Пис
И раз в месяц к ним заходят с конвертами благодарности
Естественно

автор ЗаведУющая • 03 сентября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
С мед.представителем данного препарата. Именно компания предоставляет скидочные купоны врачам.
Я чула про таке. Але не можу зрозуміти алгоритм.
Без купона ціна 1000 грн
З купоном 500 ( грубо)
Якщо купон пройшов то лікар отримає відкат .
Тоді який сенс проводити ці купони?
Хіба що цей препарат геть ніхто не купує за повну ціну?
Не зрозуміло
Мастер Пис• 03 сентября 2024
Как раньше было хорошо в Египте набрать препаратов пол чемодана по 1-2$, на целый год хватало
Жерица ночи• 03 сентября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Господи! Чим ви читаєте! Аптека відмовилась продавати заброньований товар за вказаною в замовленні ціні!
Тоді скарга на аптеку через сайт відправляйте. Аптека повинна була продати по тій ціні, що заброньовано на сайті таблетка юа.
Жерица ночи• 03 сентября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Блин, у меня уже азарт проснулся,
в моем большом городе только две аптеки продают этот препарат по цене 499, остальные - 957.7 и 1055.12
Ну как бы я не доверилась просто так и не поперлась без предварительного звонка в одну из всего лишь двух аптек во всем городе, продающим по такой низкой цене. Я бы заподозрила, они не синхронизировали данные с таблетками юа
Землячка з Черкас? Бо такий самий розброс цін.
Тішуся неперетішуся• 03 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Нет, из Днепра
Но я ошиблась, аж три аптеки (в третьей просто не 499, а 500)
И аптеки не сетевые, возможно и впрямь у них акция от производителя при наличии купона, просто цены подтянулись в таблетках как с купонов - и это косяк аптеки, за неверные данные
Хвець-тець• 03 сентября 2024
у тех, кто накинулся на автора, видать осеннее обострение

Бензопирен• 03 сентября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Да развод это! Уже сколько раз проверяла, цена такая же, как на сайте аптеки. Ну вот например, первое попавшееся. Первое фото с сайта аптеки, второе с таблетки юа
Ви зайдіть в саму аптеку і спитайте ціну. Вона буде відрізнятися від таблеток і сайту у більшу сторону з вірогідністю 99 відсотків
Ноунэйм• 03 сентября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Це не інтернет замовлення а бронь
Автор, у меня так было и тоже со свечами по гинекологии.
По таблетки уа забронировала, видела что цена разница в 2 раза, заказала где дешевле. А когда пришла забирать в аптеке оказалось что такая цена по какому то спец рецепту, а если его нет то цена в 2 раза выше. Меня нигде и на сайте таблетки уа в т.ч про это не предупреждали.
Немного пошумев, пригрозив скринами брони и жалобой, сказав фамилию гинеколога я таки взяла за пол цены.
Но сама ситуация в тот момент удивила.
Больше такого не встречала.
БершкомангоЗар• 24 сентября 2024
В мене ні разу не було вище при купівлі ніж бронювала, а я таб. юа вже багато років користуюсь.
А я з косою• 06 октября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Добавила ваш цитрамон, это первое лекарство, где на таблетках дешевле на 4 коп))
Купляла в подорожнику ціна 69 грн, через таблетки 51, чекала, поки прийде код. Мені треба було 3 уп, то якби 60 грн майже. Без броні казали платити по повній вартості