Пані з калабані• Изменено 03 сентября 2024
Все, тепер заживемо! Найголовнішу проблему вирішено!
Дерусифікація копійок.
Додаткових витрат на розробку ескізів та карбування шагів ні з державного бюджету, ні з бюджету Національного банку не потрібно.
Про це повідомив голова НБУ Андрій Пишний у Facebook у вівторок, 3 вересня.
«Нові монети будуть знаходитися в обігу паралельно з копійками. І це також дозволить уникнути додаткових витрат на утилізацію копійок та виготовлення кроків на їхню заміну», – написав він.
Пишний пояснив, що дерусифікація у сфері грошового обігу – це частина великих змін, що відбуваються в країні, яка позбавляється впливу росії.
Нагадаємо, 2 вересня стало відомо, що Нацбанк пропонує змінити назву розмінних монет з «копійки» на «шаг». Як пояснили в НБУ, це необхідно для відновлення історичної справедливості, дерусифікації та відродження національних традицій.
ніколи такого не було• 03 сентября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Так они сами бегут) заявления на увольнение уже все написали. Нах им этот головняк, низкие откаты нервы не спасут
Да, что-то они зашевелились резко
Mrs.Sexuality• 03 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
При дякуле такого бы не было - да? Люди проголосовали против вашего пороха - потому, что достал он всех.
И как результат?
Викасикрет• 03 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Це все до рашки. А у нас антірашка!
главное чтобы антирашка, остальное не важно.
Викасикрет• 03 сентября 2024
Ответ дляКастрюлька
То вже можна і по сучасному центами назвати. Мені подобається.
мне центы больше нравится
заварний look• 03 сентября 2024
Ответ дляВкуси мене
А как же Украина-Русь, все? Копейки же оттуда. 😂
(%D0%9A%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%83%D0%BD%D1%8C).
Альдебаран• 03 сентября 2024
Ответ дляДама-мадама
А шаг це якою мовою, пробачте?? Вони **бнулись чи шо???
буде ’жменя шагiв’, ’шаг в кишеню’, на касi при рештi: ’оце ви менi нашагали’
Дуже дуже вумна• 03 сентября 2024
та отменили бы совсем - на этом хоть экономия для бюджета была бы
Дуняша• 03 сентября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
так і хлопці на передовій пишуть, але щось ніхто ті заяви не розглдає. якась вибіркова ’демобілізація’, пардон, ротація біля корита
Дуняша• 03 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
ні, ’люди’ проголосували саме за оце, що твориться, їжте тепер. А Порох не мій
Перекус беру завжди• 03 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Ура! Слава Зеленському, його Єрмаку та елехторату найвеличнішого найпотужнішого лідера сучасності!
іронічна антитеза• 03 сентября 2024
розробку ескізів та карбування шагів грошей не треба.
Я шось не зрозуміла де на це бабки візьмуть?? Знову якийсь схематоз, як вони забібали
іронічна антитеза• 03 сентября 2024
Ответ дляДама-мадама
вже б тоді кроки були. А до якась дерусифікація дивна.
Пані з калабані
• 03 сентября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Так кого вибрали , то й є.
Замість одного лайна обрали інше
Дуже дуже вумна• 03 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Это было раньше польско-литовская монета
Пані з калабані
• 03 сентября 2024
Ответ дляДуняша
А за кого треба було?
singing birdie• 03 сентября 2024
Ответ дляmymoly
Чому шаг, а не крок? Хтось знає
’Геть від Москви’: чому важливо відмовитися від копійок
Ива Купальская• 03 сентября 2024
Зачем нам польско-литовские деньги? Отказываемся от московской оккупации, но ползем в сторону польско-литовской? А чем лучше?
Ответ дляніколи такого не було
А тем временем
🤯На території Чорнобильської зони відчуження горить лісова підстилка на площі орієнтовно 20 га
Зараз проводяться заміри радіаційного фону, наразі він в межах норми, повідомили в ОВА.
Через цю пожежу і тління торфовищ в Броварському районі Київщини, може спостерігатися задимлення повітря.
Тому краще не перебувати тривалий час надворі та зачиняти вікна.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Не верю, как радиация может быть ’в межах норми’, если горит 20 га Чернобыльского леса. И вообще, как она загорелась, если это зона отчуждения