То було в червні,а вже в серпні переобувся і заявив,що все фігня,у нас атомки і Європа дає електрику,тому переживемо непогано.Не ’крітічно’
Kot_v_meshke• 03 сентября 2024
Поразительная активность аккаунта зарегистрированного 21 августа.
Kot_v_meshke• 03 сентября 2024
Жаба цицьки дасть - к чему относится? К тому что он сказал в червни? Типа а теперь переобулся и все будет хорошо?
Написав вже інше- що все йде до переговорів.
Коварн и извилист путь разведчика, пилота, полковника, собственника американской недвижимости, создателя курсов и коуча, лизателя добрых русских, в другое время хейтера тех русских, подлизы одной партии Украины, то второй, любителя блеснуть голым торсом перед всякими рыжими в имперском кресле или просто на морях.
Ответ дляLudaSHS
Я от думаю,він страшно любить мінет.По його обличчю видно
Не чіпай - вб ю• 03 сентября 2024
Я аж загуглила, бо вперше чую такий вираз
Нічого доброго, але коли нам Арестович казал щось хороше? Ну хіба що 2-3 роки тому
Низку міцних ’слівець’ вчитель перерахував у своєму уроці. Одне із таких - ’жаба цицьки дасть’. Так можна сказати, якщо йдеться про ризик для життя чи смерть. У міфології вважається, що жаба може годувати своїм молоком людину, однак її рідина - це отрута, вказав мовознавець.5 лют. 2024 р.