Отримала результати аналізу - ТТГ 0,889 при нормі 0,4-4,85
У мене він низькуватий? Що це може бути? Переживаю сильно, завтра до лікаря.
Накрутила вже себе, у сестри рак щитовидки...
Оксана -1f11• 03 сентября 2024
Ответ дляІнна-8a09
Прекрасний ттг, не більше 1,5 має бути
Чому не більше 1.5? Мені лікар казав, що 1.5 - 2.5 це ідеально
Анонимарик• 03 сентября 2024
Ответ дляОксана -1f11
Якщо такий дотошний лікар, то чому немає т3св, т4св
Не за Будка• 03 сентября 2024
Давайте почнемо з того, чого ви взагалі робили цей аналіз. Вас щось турбує, є симптоми порушення функції ЩЗ?
Анонимарик• 03 сентября 2024
Ответ дляІнна-8a09
Прекрасний ттг, не більше 1,5 має бути
До 2
До 2,5 при вагітності.
Не за Будка• 03 сентября 2024
Ответ для@nna
Щороку обстежуюся, бо є вузли, доброякісні, але є
Рівень Т3 та Т4 вільного вам лікар не рекомендує дивитись, лише ТТГ? ви приймаєте якісь ліки чи БАД?
Оксана -1f11• 03 сентября 2024
Ответ дляІнна-8a09
Так, до 2,5 може бути. Але 1,5 краще) в мене коли 2,5 то уже колбасить)))
Я п´ю гормони вже більше 10 років, то ТТГ буває дуже різний, але не дуже відчуваю по собі коли не норма
Не за Будка• 03 сентября 2024
Ответ для@nna
Є Т3 і Т4
Крім Конкору нічого більше не приймаю
Скільки вам років?
Руда ліса• 03 сентября 2024
Ответ для@nna
Є Т3 і Т4
Крім Конкору нічого більше не приймаю
Все в норме.
То Вы еще не норму не видели. Успокойтесь. Не о чем переживать вообще