Редиска Я• 03 сентября 2024
Шахраї в інстаграмі, в чому прикол?
Деякі шахраї, просять купити фото ніг за 1500 $ кожен тиждень (типо вони футошисти), і відразу просять PayPay або iban. Хтось знає, що вони мутять? Чи вони потім, ще якусь інфу питали би, щоб взламати ці рахунки?
Другі шахраі, створюють акаунти з гарними фотками чоловічими, і хочуть дружить, і потім просять відверті фото? Це вони для себе чи десь ці фото продають?
Пишуть іноземними мовами ці шахраї.
Редиска Я
• 03 сентября 2024
Ответ дляМафиозная
везуха - скиньте ссылки на них - продам все по частям по фоткам
та ж кажу, що шахраї, це вони хочуть якось обікрати інших. Принаймі мені так здалось :)
Редиска Я
• 03 сентября 2024
Ответ дляМафиозная
а у вас є paypal?
Мафиозная• 03 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
по ибану и пей палу не обкрадуть
Мафиозная• 03 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
а у вас є paypal?
да есть - и ноги очень красивые тоже есть
Редиска Я
• 03 сентября 2024
Ответ дляМафиозная
по ибану и пей палу не обкрадуть
ну давайте і кину інстагрм, ви підпишетесь на нього, і він мабуть вам запропонує, і розкажете мені чи присилає гроші. яА то раптом реально скине 😂
Мафиозная• 03 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
добре
Редиска Я
• 04 сентября 2024
Ответ дляМафиозная
добре
але я впевнена, що це шахраї, тільки не ясно, яким чином вони мутять. Тому обережно
Інформуйте мене :)