Поміркована думка• Изменено 03 сентября 2024
Чому наші селебретіз викладають щось у сторіз якщо це стосується Києва
Я маю на увазі, коли обстріляли, коли Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, то всім пофіг,ну чи більшості. Я сама з Києва, якщо що - але відверто Київ потерпає не так як багато, як інші міста, але у сторіз розкраяні сердечки будуть про Київ, а інші міста блогерам і селебам пофіг((
freedom_2015• 03 сентября 2024
Бо вони тут живуть.Хоча я не бачила співчуття від когось про обстріл в понеділок цей чи минулий ,тільки про лікарню пам´ятаю
Заздрість то погано• 03 сентября 2024
Идите в блогеры и исправьте эту вселенскую несправедливость.
Совсем уже с ума сходят, обиделись потому что какие-то блогеры что-то там сказали или не сказали
ЖенаАйтишнеГа• 03 сентября 2024
Где живут, про то и пишут.
Остальная деревня им пофиг.
Здесь также каждая вторая тема про Киев даже без указания города, потому что авторам и в голову не приходит, что за пределами столицы тоже люди есть.
Остальная деревня им пофиг.
Мао_Мяо• 03 сентября 2024
Я не з Києва, і взагалі його не люблю. Але, якщо люди там живуть, то про що в першу чергу повинні писати? Ви, живучи в умовних Сумах, будете постити про Суми чи про Київ?
Ласунка• 03 сентября 2024
Лачен з Дніпра пише про всі міста але найбільше звісно про своє рідне і столицю .Які там ще блогери є ?більшість взагалі не чіпає цю тему вже давно
ЖенаАйтишнеГа• 03 сентября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Если ты блогер, продающий свою морду всей Украине, а в Сумах разбомбили не какую-то трансформаторную будку, а детский дом и центр реабилитации детей, то как-то ждешь об этом поста от того самого блогера, если он в принципе о подобном пишет.
freedom_2015• 03 сентября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Назвіть такого блогера ,цікаво
Я Головна• 03 сентября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Где живут, про то и пишут.
Остальная деревня им пофиг.
Почему не приходит. Если город не указан - речь о Киеве, в остальных случаях автор укажет город. Это ж логично.
Мао_Мяо• 03 сентября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну блогери - не політики, і в принципі нікому нічого не винні.
ЖенаАйтишнеГа• 03 сентября 2024
Ответ дляЯ Головна
вы там совсем охамели в Киеве? с чего это должно быть логично?
это что, киевский форум?
freedom_2015• 04 сентября 2024
Ответ дляЯ Головна
Коли інші міста пишуть про знакові місця свої ,то теж не вказують і це теж логічно .Або про відомих лікарів без вказання міста чи щось таке .Але дивує срач в темах коли пишуть про метро на лівий і коментарі такі ,а яке це місто ?))
Я Головна• 04 сентября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
это что, киевский форум?
Не, всеукраинский, потому и говорю, что люди указывают свой город. А если не указывают, то читатели делают вывод - что это Киев. Я не говорю что это правильно, да и не считаю что неправильно.
Просто не понимаю, почему тут некоторых так это задевает. Что если не указал город, то Киев. Уже не первый раз такое тут вижу.
В чем проблема то?
Пез Году Неделя• 05 сентября 2024
Навіщо ви оцю маячню пишете, я не розумію?
Дали задачу спровокувати срач між містами України?