40ка• 04 сентября 2024

Школа optima

Optima
У когось там діти вчаться?
Вона варта грошей?
Volnat• 04 сентября 2024
знайомі відмовилися, кажуть що дитина повинна бути дуже мотивованою щоб там навчатися і самостійною
So_so• 04 сентября 2024
Дочка училась в старших классах, сейчас какая цена? Тогда было недорого, тысячи 3, по моему. Для своих целей отличная школа.
tereska• 04 сентября 2024
Син там навчався декілька років.
Якщо ваша дитина готова самостійно опановувати, то їй підійде, хоча там і онлайн уроки добавили за додаткові кошти.
Платформа зручна до використання та зрозуміла, правда багацько тестів та контрольних робіт. Відношення учителів та адміністрації гарне.
Блискавка• 04 сентября 2024
Очень довольны школой. В 11 кл, были репетиторы, подгот к творч конкусу. Удобно очень. 3500 грн, платили
CatyK• 04 сентября 2024
У меня в ней двое, семиклассиница уже пятый год учится, третьеклассница с нуля. Все устраивает, минусов нет, плюсы есть.
Anita123-13ef• 09 сентября 2024
Тількі якщо мама поряд і контролює, або вмотивована дитина до навчання, середній рівень знать дають на відмінно