спальное место• 04 сентября 2024
Ви б терпіли таку невістку заради сина?
Син з невісткою тимчасово живуть в мене вже 2-й тиждень. І от буває так, що я приходжу, наприклад, з базару чи з роботи, заходжу в дім, а невістка лежить на дивані і ніяк не реагує на мій прихід. Ну я про те, що хоч би якось по чемному приструнилася та прийняла пристойну позу, а не продовжувала вилежуватись розчіпірившивсь як вайло. Мовчу вже про те, щоб відірвати свою сраку від ліжка та мене зустріти біля порогу... По хаті теж хєр шо додумається зробити. Ні тарілку, ні чашку після себе одразу некебне помити. Чекає, поки до стелі розростеться гора посуду, та їй не нагадають про це. Ото тільки лежати і в тік тоці гулятися днями і солодке жерти. От що це таке? І послав же Боженька таке чудо-юдо мені в невістки... Ви б таке терпіли? Якщо б син дуже просив декілька місяців так пожити у вас, поки в нього там налагодиться з роботою та грошима на аренду житла? Бо мій терпець вже на межі. Хоча, чого я очікувала від неї, знаючи її родину... Ну нічого, бидлючка, тебе ще життя навчить манерам правильним та повазі до старших!
Результат:
вже голосів:
43 (58.11%)
Потерпіла б заради сина
31 (41.89%)
Вона летіла б куди подалі!
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляКвартираЧья
Тролити треба вміти
Та як би ж то тролінг...
ЖивунаБагамах• 04 сентября 2024
Ответ дляспальное место
Та як би ж то тролінг...
Покажи фото її лежачої
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
А сын чего посуду не убирает?
Він працює, а поки ми на роботі, невістка з онукою вдома.
Молчунья• 04 сентября 2024
Посуду мыть надо. А вот встречать вас на пороге как собака не обязана
Цветочница• 04 сентября 2024
Так мамо, там посуд до стелі,а вона по форуму лазить. Син ваш голодний,що ви собі думаєте?
Анчо Ус• 04 сентября 2024
Ответ дляспальное место
Так он после работы может убратьч чего не научили?
Экспертиза• 04 сентября 2024
Вы троль , а зачем вы такого недомужика воспитали который не в состоянии жену привести в свою квартиру или на крайний случай снять жилье , все вопросы к вам чем вы занимались когда нужно было воспитывать сына нормально
Ms. Доброта• 04 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
А вона що буде робити ?
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Я яка вона в ліжку? Підлягали за ними?
Це не в спальні а в залі, лежить вайло, телевізор дивиться
Молчунья• 04 сентября 2024
Ответ дляспальное место
И молодец)
Замріяна• 04 сентября 2024
Ну у вас язик є? Зайшли з базару гукніть, що ви є, що є сумки, треба розібрати. А так мені здається ви теж ще та мамо. Треба по людські ставитися, і в неї відношення зміниться. Купіть щось смачненьке, попийте разом каву, поговоріть. Не дивіться на неї з висока, вона вам нічого не винна.
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляЦветочница
Я приходжу з роботи і сама це все прибираю! Ну і вона вже тоді якось так неохоче підключається. А самій здогадатися ніяк!
маминаБубочка• 04 сентября 2024
А поговорить вы пробовали? Просто по человечески, без наездов? Как она может догадаться как вы видите совместное проживание?
Цветочница• 04 сентября 2024
Ответ дляспальное место
А что вам ещё делать,лежать что ли?
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляМолчунья
Ну от як коли була в такій ситуації, жила у свекрухи, так я не могла собі дозволити лежати на кроваті, в чужій хаті, коли господиня повертається і заходить в дім, виходила зустрічати. А ця мурлига, навіть такої думки не припускає
В гости звали?• 04 сентября 2024
О, то лежит бока отлеживает на диване в компании тик тока, а тут оказывается с четырехлеткой сидит. Ребенок накормлен, здоров, выгулян? Ее муж, ваш сын может вечером прийти и помочь по хозяйству, корона не упадет.
Допоможіть знайти• 04 сентября 2024
Как в такой откровенно тролльной теме людям не лень советы давать)
Коли мовчу- приємна жінка• 04 сентября 2024
Терпела бы если это временно.
У меня жила невестка в доме, пока у них каникулы в универе были, думала меня разорвёт, но выдержала и мило помахала ручкой когда они отчалили)