спальное место• 04 сентября 2024
Ви б терпіли таку невістку заради сина?
Син з невісткою тимчасово живуть в мене вже 2-й тиждень. І от буває так, що я приходжу, наприклад, з базару чи з роботи, заходжу в дім, а невістка лежить на дивані і ніяк не реагує на мій прихід. Ну я про те, що хоч би якось по чемному приструнилася та прийняла пристойну позу, а не продовжувала вилежуватись розчіпірившивсь як вайло. Мовчу вже про те, щоб відірвати свою сраку від ліжка та мене зустріти біля порогу... По хаті теж хєр шо додумається зробити. Ні тарілку, ні чашку після себе одразу некебне помити. Чекає, поки до стелі розростеться гора посуду, та їй не нагадають про це. Ото тільки лежати і в тік тоці гулятися днями і солодке жерти. От що це таке? І послав же Боженька таке чудо-юдо мені в невістки... Ви б таке терпіли? Якщо б син дуже просив декілька місяців так пожити у вас, поки в нього там налагодиться з роботою та грошима на аренду житла? Бо мій терпець вже на межі. Хоча, чого я очікувала від неї, знаючи її родину... Ну нічого, бидлючка, тебе ще життя навчить манерам правильним та повазі до старших!
Результат:
вже голосів:
43 (58.11%)
Потерпіла б заради сина
31 (41.89%)
Вона летіла б куди подалі!
миссАрфография• 04 сентября 2024
Якщо це ваше тестове завдання, то за таку писанину я б на роботу вас не взяла і грошей би вам не платила.
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ длямаминаБубочка
А поговорить вы пробовали? Просто по человечески, без наездов? Как она может догадаться как вы видите совместное проживание?
Пробувала, але я так розумію, потрібно вже це робити в іншій інтонації!
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Терпела бы если это временно.
У меня жила невестка в доме, пока у них каникулы в универе были, думала меня разорвёт, но выдержала и мило помахала ручкой когда они отчалили)
Повезло вам, а мій з рагуліхою здибався
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Терпела бы если это временно.
Повезло вам
АсобеннАя• 04 сентября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Она Вам ничего не должна
В чужом доме - должна. Как минимум порядок поддерживать и убирать за собой.
Пушап Мі мі• 04 сентября 2024
Ответ дляспальное место
Ну от як коли була в такій ситуації, жила у свекрухи, так я не могла собі дозволити лежати на кроваті, в чужій хаті, коли господиня повертається і заходить в дім, виходила зустрічати. А ця мурлига, навіть такої думки не припускає
От коли вона буде не мурлигою ,а ДОНЬКОЮ для вас ,тоді ситуація зміниться.
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
От хай веде себе так, як не мурлига, тоді і буде донечка і сонечко і що завгодно, а це вже в мене накипівша реакція!
АсобеннАя• 04 сентября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Почему чужой человек должен стать дочерью? Жена сына, мать внучки, невестка - этого достаточно.
Пушап Мі мі• 04 сентября 2024
Ответ дляспальное место
В них є СВОЯ кімната ?
Лиса Патрикевна• 04 сентября 2024
Господи, автор, вам нужно перекисью рот прополоскать для начала! Я понимаю, что жара и климакс и все бесит, но такие мерзости о члене своей семьи изрыгать - это уже клиника! Надеюсь, вы только здесь такая смелая, а дома язык до держите на месте. Косвенно это понятно по тому, что вашей невестке никто не озвучил правил совместного проживания в вашем доме. Попробуйте начать с некоего обсуждения таких правил быта, распределить обязанности. И если вы думаете, что жить в логове драконихи как вы это какоето благо, то нет. Девушка мучается, поверьте.
Винник• 04 сентября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Она Вам ничего не должна
За собой, как минимум, убрать должна.
Пушап Мі мі• 04 сентября 2024
Ответ дляАсобеннАя
Донька це ДИТИНА ,а не рагуліха.
Подивіться що тут про дитину говорять ,а це мати її внука.
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
В них є СВОЯ кімната ?
Є, але там немає телевізора, бо їй же одного телефона мало, треба щоб ще фоном щось крутило!
Ответ дляспальное место
Я приходжу з роботи і сама це все прибираю! Ну і вона вже тоді якось так неохоче підключається. А самій здогадатися ніяк!
Вона у вашому домі не хазяйка, тому самостійно і не прибирає. Заходите і кажете: Іро, я хочу поприбирати. Допоможеш? Давай я пропилосошу, а ти підлогу помий.
40каградусная• 04 сентября 2024
Ответ дляспальное место
Повезло вам, а мій з рагуліхою здибався
Судя по выражениям, рагулиха скорее всего не невестка
Невгамовна сила• 04 сентября 2024
Автор, порадниця звичайно не молодіжний форум, але саме такий контингент як ви описали, тут не сидить. Такі жіночки взагалі на форумах не сидять. Двійка за тему
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
За собою дивиться, я терпіла її поведінку, і вона що, часа некебна зрозуміти, що в домі треба підтримувати порядок, тим паче якщо ти тут живеш
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляБасина
Багато разів їй казала таке, в неї в одне вухо влітає в друге вилітає. І відмазки, то свєт вимкнули, то пилосос не хотіла вмикати, бо мала заснула...
Лиса Патрикевна• 04 сентября 2024
Ответ дляспальное место
Не хамите это раз. Здесь разборки быстрые, пойдете в бан. Оно вам надо на приливе?
Если поняли, переответьте вежливо.
ПочтальЁнша• 04 сентября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Терпела бы если это временно.
Вы мудрая свекровь,
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ длямиссАрфография
Які гроші, це до чого взагалі?
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ длямиссАрфография
Які гроші, це до чого взагалі?
куркулиха• 04 сентября 2024
Ответ дляспальное место
Тобто вам пофігу що онуку пилосос розбудити може?!👿
спальное место
• 04 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Та хоть одиниця, мені просто захотілось виговоритись
Горлаю зрання• 04 сентября 2024
Бедный Ваш сын и Ваша невестка.. думаете и говорите как быдло Вы, не она) мудрая же женщина должна быть, а нет, думает что с караваем её должны встречать. Говорят мудрость приходит с возрастом, но иногда возраст приходит один, второе про вас. Касаемо посуды, у Вас язык имеется? Ну вот. ’Милая, помой пожалуйста посуду, иначе у нас скоро грибы тут заведутся’ с сарказмом) Вы же должны быть мудрее
Невгамовна сила• 04 сентября 2024
Ответ дляспальное место
Не брешіть...