Свекруховна• 04 сентября 2024
Дитина пішла в 1й клас
Дитина пішла в перший клас ,ще ходить на англійську мову 2рази на тиждень,ще хотіла піти в музичну школу ,але мені здається буде дуже важко ,зі школи приходить втомлена .Музична школа то майже кожен день заняття сольфеджіо,спеціальність ,хор .В кого дітки ходили в перший клас і ходили на якісь додаткові секції , поділіться досвідом ,дитина втягнеться ,чи не варто перенавантажувати , впринципі можна в наступному році піти в муз школу
Крихітка на всі• 04 сентября 2024
В першому класі дочка ходила на танці 3 рази на тиждень, двічі англійська, двічі повітряна гімнастика, малювання та робототехніка раз на тиждень. Все дуже подобалось, встигала так бігала з гуртка на гурток з великою насолодою.
Музика, а точніше гра на гітарі прийшла набагато пізніше, в 11 років. І зараз вона робить це більш обдуманно і з великим бажанням.
Єдина Країна• 04 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
У меня 7-летняя первоклассница ходила 6 раз в неделю по 3 часа на карате + еще кружок по общению раз в неделю 3 часа + логопед дважды в неделю. Ей было нормально, она выносливая, двужильная и всё ей было в радость.
А вот ее младшая сестра в 7 лет ходила только пару раз в неделю на английский по часу и раз в неделю на кружок общения. И этого ей было с головой.
По ребенку смотреть надо, в общем.
Де це такі заняття з карате 6 разів на тиждень по 3 години для дітей 7-ми років? Аби що небудь написати?