Белочкой зови• 04 сентября 2024
Донька сказала що однокласниці не дають їсти з собою, і вдома в ней немає що їст
Діти підлітки 12 років. З вигляду нормальна сімя є ще друга дитина в них і собака велика. В минулому році цю дівчину перевели на сімейне, вона писала моїй що в неї депресія і ходить до психолога. Ще писала що її не годують....
Зараз каже, що ходить на спорт ( не безкоштовно), речі моя донька сказала що в неї нормальні.. Але знову каже що дома на має що їсти.. Роблю їм бутерброди на двох... Ситуація якась дивна. Чи треба сказати вчительці? Чи не лізти не в своє діло🫠
Результат:
вже голосів:
78 (40.63%)
Понаблюдать
71 (36.98%)
Не лізти не в своє діло
43 (22.4%)
Сказать вчительці
Белочкой зови
• 04 сентября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Автор, а телефон у нее какой? Шмотки отдать могут, а вот телефон соседи не купят...Может и все плохо, а может врет...Ваша дочка была у нее в гостях?
Колись була давно, таунхаус у них. Тому мене це і дивує... запрошу їх в гості і подивлюсь на неї)) я давно не бачила ту дівчинку...
как тебе такое илон маск• 04 сентября 2024
Ответ дляКу-кусик
Автор и так понятно, что подруга вашей дочери врёт и сочиняет. И вещи хорошие и на спорт ходит и выглядит нормально , но дома есть нечего ? )
а вы здесь темы о том как ненавидят готовку не читали?
может и там такая мама-нихочуха ))
Сарафанное радио• 04 сентября 2024
Я б понаблюдала. Бо моїй 15 років і їй ніколи не має нічого їсти. В холодильнику є борщ, відбивні, гречка, сир, йогурт........Та вона ж обід борщ не їла. Взяла відбивну. А на вечір вже не має, що їсти їй біднесенькій. Мусила робити деруни. І постійно фрази, у нас, як завжди не має, що їсти((( Може і там так.
Бюст Березуцкого• 04 сентября 2024
У сына в классе был мальчик в началке ,которому мама клала в ланчбокс половину сосиски и все. Он был голодный и постоянно выпрашивал у моего сына еду.
Потом попросил принести игрушки ,которыми сын не играет.
Я не дала. Моя подруга отдавала одежду своего сына , а одежда была фирменная и почти новая.
Через время я узнала , что родители вполне обеспеченные люди, путешествуют. Бали,Испания ,ОАЭ)
А к единственному ребенку вот такое отношение.
Белочкой зови
• 04 сентября 2024
Ответ дляКу-кусик
Вона моїй колись писала, в минулому році що мама їсти не дає. Бо вона не заробила... можливо не допомогла чи ще щось. ... але вона тоді в школу не ходила і їсти бутерброди не могла
Мовчу, але хочу• 04 сентября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
может и там такая мама-нихочуха ))
Але ж любиш не любиш, а дитині все одно готуєш
Аноним_Русалка• 04 сентября 2024
У моєї теж була така подружка. Займалась спортом, мама тримала на дієті. Тому вона весь час їла те що я давала доньці. Просто я почала давати більше. Коли приходила до нас, їла млинці чи ще щось і просила мамі не казати, бо їй таке не можна. Повноцінно вона тільки снідала, після школи бігла на тренування, після тренувань - кефір. Я ніколи не розуміла таких жертв для спорту. Коли діти виросли, дівчина кинула той спорт і почала їсти все підряд, зараз вже студенти, живе окремо в іншому місці, сама собі готує.
Ответ дляМовчу, але хочу
ой,не все такие сознательные...
дают,что под руку попалось или как-то по тв видела как полную кастрюлю макарон показывала мамаша и говорит,что еда есть(((
Мовчу, але хочу• 04 сентября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Можливо батьки садисти, маніпулювати їжею це не нормально, тому одяг можуть гарний купувати щоб нічого не підозрювали оточуючі, а на холодильнику замок
Повелитель бітка• 04 сентября 2024
Ответ дляБелочкой зови
у нее нет лишнего веса? может родители ограничивают, а ей хочется есть...
Леся Українка• 04 сентября 2024
В нас була ситуація: також однокласниці доньки мама не давала нічого. При тому ми добре знайомі з тою мамою були, вона ППшниця двинута і впевнено мені розказувала, що її Стєша в житті не буде їсти всякі бутерброди.
Ну поки вона їла половину дочкиного, а потім я по два давала і вона їла один, то я мовчала. Але далі вона в один день тупо залізла в донькин рюкзак, забрала все і злопала сама
.
Ото я вже мамі її подзвонила, попросила давати щось, бо ділитися ми ще можемо, але голодними сидіти ні.
Ну що, я ворог народу, оббрехала, вона таке не їсть, не могла, взагалі то моя мала щось вигадала, я погано її виховую і т.д.
Крем для арбуза• 04 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Вони і в першому класі користі ніякої немають, а в 12 років… прошлий вік якись
А в чому кормить??
Белочкой зови
• 04 сентября 2024
Ответ дляЛеся Українка
.
Я бутерброди нмагаюсь +- правильні робити з зеленню
Воленс-неволенс• 04 сентября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
ой,не все такие сознательные...
Иногда все нет просто… моя дочка не ест никаких сложных традиционных украинских блюд. Только спагетти, пюре или картошку под сыром. Все. Иногда сосиски или запеченую рыбу. У меня вообще еды для нее нет. Готовлю на один раз. Все, что готовлю для себя, она не ест. А со стороны я мать-кукушка
Яжбоматуся• 04 сентября 2024
Ответ дляБелочкой зови
может ее наказывают отсуствием еды?
Яжбоматуся• 04 сентября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Так тут гарно порадили , запрошу їх на обід. Трохи спробую розпитати, що люблять і що їдять
може я перебільшую і не хочу створювати проблему якщо її немає.
я бы не рисковала, но вы как хотите.))
Только не говорите, что дочка просит буттерброды - не выдавайте ее.
Вы же не знаете, что ей за это потом будет.
Непозбувна Бентега• 04 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Пів світу обідає бутербродами/сендвічами, то у вас забобони про суп, друге і компот.
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 сентября 2024
Ну, в мене зараз теж порожній холодильник і ми всі голодні, але це через стрес і багато роботи, просто не має часу
Кредитная• 05 сентября 2024
В класі дівчинка зїдала все, що мама їй давала в ланчбокс, обідала за гроші і ще всякі снеки докупляла, мамі своїй для чогось розказувала, що ділиться їжею з моєю дочкою.Взнала я тільки в кінці року і випадково, від вчительки, про цю фантазерку. Моя дитина в їдальні їла вибірково, з собою мала усе згідно побажань і то не доїдала:)
Залізна пані• 05 сентября 2024
Ага, моя 5 летняя недавно учудила- проснулась среди ночи, ей стало скучно, взяла мой телефон с зарядки и в чате игры начала всем подряд слать голосовые что мама ее не кормит, а в школе над ней издеваются. ( Не кормлю в 3часа ночи, она ж голодная сидит, в школу не ходит если что) . Я блин неделю от каждого шороха шугалась, боялась что кто то полицию вызовет. Живём не в украине
Белочкой зови
• 05 сентября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
может ее наказывают отсуствием еды?
Да хто ж знає... спробую запросити її в гості і порозпитую)
А ось і я• 05 сентября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Свяжитесь с учителем. Мы в этом случае с дочкой сообщили о серьезной проблеме, школа взяла дело на контроль, но там реально все было очень плохо. И мы не в Украине.
В другом случае сама учительница обратилась за помощью к родителям и мы сбрасывались, носили перекус, чтобы ребенок-беженец мог поесть со всем классом на перемене.
Это в какой стране?
ничевока• 05 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
С мамой пообщайтесь. Может, та девочка ходит на спорт, где важен контроль веса. И ей можно овощи, нежирные мясо и молочку, гречку и фрукты на десерт. Вот мама такое и держит в холодильнике. А вы лезете со своими бутерами.
Так это не автор лезет, а малолетнее быдло 12 лет клянчит еду.
Я бы не дала принципиально, зачем кормить чужих детей?
ничевока• 05 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Я теж,на жаль,бачила таких дітей. Можливо тому і не відкидаю варіанта,що дитина може бути голодною.
Це не проблема автора, не її дитина.
ничевока• 05 сентября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Я чесно не розумію як це ’вона постійно їла те що даю доньці’. У вас так багато зайвих коштів? то краще придбали б щось власній дитині, аніж годувати чужу.
Акуна_Матата• 05 сентября 2024
Ответ дляничевока
Це не проблема автора, не її дитина.
Я десь написала, що автор має годувати цю дитину? Ні. Я навпаки написала, що я б просто повідомила вчительці ,а там хай самі розбираються з її батьками.
Туся муся• 05 сентября 2024
У вас багато зайвих грошей? Для чого годувати чужу дитину? Можливо та дівчинка живе ще краще за вас
Доктор Хаос• 05 сентября 2024
Ответ дляА ось і я
Это в какой стране?
Мы много лет живем в Чехии. В первом случае была проблема домашнего насилия в чешской семье.
12 галюцинаций• 05 сентября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Побачили півсвіту?
Чи тільки ту , де вас прихистили?
Ще й нібось халявні бутерброди їсте, вони взагалі не обговорюються
Чи тільки ту , де вас прихистили?