Белочкой зови• 04 сентября 2024
Донька сказала що однокласниці не дають їсти з собою, і вдома в ней немає що їст
Діти підлітки 12 років. З вигляду нормальна сімя є ще друга дитина в них і собака велика. В минулому році цю дівчину перевели на сімейне, вона писала моїй що в неї депресія і ходить до психолога. Ще писала що її не годують....
Зараз каже, що ходить на спорт ( не безкоштовно), речі моя донька сказала що в неї нормальні.. Але знову каже що дома на має що їсти.. Роблю їм бутерброди на двох... Ситуація якась дивна. Чи треба сказати вчительці? Чи не лізти не в своє діло🫠
Результат:
вже голосів:
78 (40.63%)
Понаблюдать
71 (36.98%)
Не лізти не в своє діло
43 (22.4%)
Сказать вчительці
12 галюцинаций• 04 сентября 2024
Які бутерброди?
Їм що по 6 років, перший клас?))
Мамо, ваша гіперопіка аж очі ріже
Їм що по 6 років, перший клас?))
Мамо, ваша гіперопіка аж очі ріже
Каркуша Клара• 04 сентября 2024
Видумує та дитина. От така в неїї фантазія. А ще їй подобаються Ваші бутерброди)
Значит надо• 04 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Які бутерброди?
Їм що по 6 років, перший клас?))
Мамо, ваша гіперопіка аж очі ріже
Їм що по 6 років, перший клас?))
Мамо, ваша гіперопіка аж очі ріже
А бутерброди після першого класу їсти заборонено?
Доктор Хаос• 04 сентября 2024
Свяжитесь с учителем. Мы в этом случае с дочкой сообщили о серьезной проблеме, школа взяла дело на контроль, но там реально все было очень плохо. И мы не в Украине.
В другом случае сама учительница обратилась за помощью к родителям и мы сбрасывались, носили перекус, чтобы ребенок-беженец мог поесть со всем классом на перемене.
Зяблик протестант• 04 сентября 2024
Моя теж каже , що нема чого їсти вдома. Бо курку , рибу і яйця не хоче. А я не хочу готувати постійно. Хліб і сир їсть+овочі.
12 галюцинаций• 04 сентября 2024
Ответ дляЗначит надо
Вони і в першому класі користі ніякої немають, а в 12 років… прошлий вік якись
Белочкой зови
• 04 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Які бутерброди?
Їм що по 6 років, перший клас?))
Мамо, ваша гіперопіка аж очі ріже
Їм що по 6 років, перший клас?))
Мамо, ваша гіперопіка аж очі ріже
В смилі хай будуть голодні з 11.45 до 18.00- 19.00.
Коренная киевлянка• 04 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
А в нинішньому що годиться їсти?
Каркуша Клара• 04 сентября 2024
Автор, а спробуйте дати пару днів якихось овочів, подивитесь, чи буде подружка все ще голодна)
Агент Пинкертона• 04 сентября 2024
Може мама пʼє та не готує вдома?
Речі можна купити а їжа то інше
Іноді можна зайти і побачити в таких людей дома реальний жах
Я б сказала вчителю через місяць спостережень і доньці сказала спостерігати
Запросила б на обід доньку і подругу та просто до теми розмови запитала а що ти любиш що мама тобі готує і спостерігала як дитина ставиться до їжі та їсть
Речі можна купити а їжа то інше
12 галюцинаций• 04 сентября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Ну вам видніше)) тоді робіть на двох
Чемна панночка• 04 сентября 2024
У мене була така однокласниця,постійно у мене відбирала мою їжу і випрошувала. Вони бідно жили і не було з чого зробити бутерброди. Але ще їй було лінь щось готувати, щоб з собою взяти) Я б сказала вчительці,може там дійсно треш якийсь у неї вдома
Завжди з рушником• 04 сентября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Тоже хотела это предложить))
Белочкой зови
• 04 сентября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Груши, сливи, виноград на двох теж їли... я загалом про перекус
Карамелька• 04 сентября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
А в нинішньому що годиться їсти?
100 г креветок, напевно, як в сусідній темі))))
Каркуша Клара• 04 сентября 2024
Ответ дляАnnеt
какая вы коварная. рекомендую брюссельскую капусту и брокколи.
Найвірніший і найшвидший спосіб))
Завжди з рушником• 04 сентября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Вы знаете, что такое овощи?)))
Агент Пинкертона• 04 сентября 2024
Ответ дляКарамелька
По 50
На двох же
Значит надо• 04 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Хто ж вам винен, що ви корисні невмієте робити
Неначасі• 04 сентября 2024
Дивіться, щоб не було так, що у дитини дієта по здоров´ю, а ви зі своєю їжею лізете.
Агент Пинкертона• 04 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
Вже були б тоді погіршення здоров’я
Замрійлива• 04 сентября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
а потом живот толстый и ляжки
Акуна_Матата• 04 сентября 2024
Це можуть бути як фантазії дитячі(що не кормлять),так і ні. Не була б впевнена на 100%,що це фантазія. Тому сказала б вчительці,а там хай ведуть бесіду з батьками дівчинки.
Варіантів може бути багато. Може у дитини дієта,наприклад, вона хоче чіпси,а мама суп дає. Ще щоб Ви і крайньою не були