Бринзолетта• 05 сентября 2024
Комусь допоміг психолог?
Немає мотивації жити це напряжне життя, апатія, лінь, замкнутий спосіб життя, роздратованість, розрада тільки кава і солодощі, це до психолога чи психіатра?
Брюлик в стразах• 05 сентября 2024
До сімейного.
Перевірити
аналіз крові розгорнутий
гормони щитовидної
вітамін Д тощо
для початку
Перевірити
аналіз крові розгорнутий
гормони щитовидної
вітамін Д тощо
для початку
Чупа-чупс• 05 сентября 2024
В мене складне дитинство, травми. Допоміг на половину, ще в терапії, вже 7 років
Ноунэйм• 05 сентября 2024
вам треба зрозуміти, що робота з психологом потребує зусиль, тобто перший час ви будете змушувати себе напружуватись ще більше.
Тому часто доцільніше депресивні стани лікувати після візиту до психіатра. І потім додавати психотерапію.
Пи Пи Пилюля• 05 сентября 2024
Не помог. Они толком сами не знают как бороться с депрессией из-за войны. Ни бесплатные ни дорогие
Ноунэйм• 05 сентября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
протоколи когнитівно-поведінкової терапії універсальні, їх і застосовують. Для пололання надміррного стресу обов´язково багато уваги приділяють технікам емоційної регуляції і навчають навичкам стабілізації.
Але звісно жоден психотерапевт не зупинить війну і має обмежені можливості змінити ваше світоглядне мислення, якщо ви самі цього не хочете.
І звісно психолог не звільнить вас від тривоги під час ракетного обстрілу. Але навитись не катастрофізувати і підвищити вашу стресостійкість - це якраз цілі терапії.
Вчителька з мікрорайону• 05 сентября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Какой у Вас херовый психолог. За 7 лет не смог помочь?)) Вам не кажется, что тупо качает деньги
Ответ дляПи Пи Пилюля
Согласна
Чупа-чупс• 05 сентября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Порадьте свого кращого.
Знаєте, тему знецінення я гарно пропрацювала, тож можу порадити Вам гарного психотерапевта, щоб розібратись що Ви компенсуєте за знеціненням інших. Як правило, так маскують свою не цінність.
До речі, в мене четвертий психотерапевт, то який з них х..ий))?
Подмигашка• 05 сентября 2024
К двоим.
Согласна с первым комментарием, что обязательно провериться у эндокринолога.
Потом к психиатру на предмет депрессии.
Ну и к психологу за поиском смыслов, они таблетками не найдутся.
Потом к психиатру на предмет депрессии.
Ответ дляЧупа-чупс
Порадьте свого кращого.
Вообще считаю их всех бесполезными.
Нужна хорошая подруга и спорт.
Чупа-чупс• 05 сентября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вообще считаю их всех бесполезными.
Нужна хорошая подруга и спорт.
Я вже писала про знецінення.
Ну і хваліть Бога, що не маєте таких травм, де подруга і спорт як мертвому кадило.
Кондуктор автобуса• 05 сентября 2024
Психолог, гарний, дійсно допоможе. Але спробуйте і інші способи. Я не знаю, де Ви живете, якщо є можливість, гуляйте (бажано по природі). Просто ходіть пішки. Не знаю, яка норма у Вас, Однак ті самі 10000 кроків дуже допомагають. Якщо спочатку це дуже забагато, йдіть 5000. Створіть собі підбірку музики, яка подобається і заряджає, навушники в вуха і йдіть. І вода, просто чиста вода, окрім кави та чаю. 2 літри. Потім, якщо зможете, робіть тренування. Починайте з тих, що по силам. Навіть присіли 3 рази уже добре, похваліть себе. Потім 4 рази. Записуйте і радійте, що вийшло більше. Зразу багато не беріть, щоб не зірватися. Після гарного тренування дуже підіймаються гормони щастя і зникають гормони стресу і апатія (але це вже пізніше).
Бринзолетта
• 05 сентября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Дякую за поради