Зоркая Зорро• 05 сентября 2024
Ви кожного дня снідаєте? Якщо ні, то чому?
Мушля з Криму• 05 сентября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
аналогично) кто не завтракает, обычно у них ужины обильные
Не завтракают те, кому не хочется
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Пишу з власного досвіду, чим пізніше вечеряла, тим більше хочеться їсти зранку.
Щодо логічності, то порахуйте години від вечері до сніданку і як раз все логічно. Ну і ще можете порадитись із бідь-яким дієтологом. Саме так, вечеря провокує сніданок!
А чим більше з´їла зранку, тим більше хочеться в обід?
І чим більше їли в обід, тим більше хочеться ввечері?
А чим менше з´їли, то менше хочеться?
Капець. Сюр.
А чим менше з´їли, то менше хочеться?
Капець. Сюр.
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Не завтракают те, кому не хочется
Фізіологія людини така, що здоровому організму хочеться їсти) Але якщо він не голодний, тобто ще є запас глікогену через пізні/обільні вечері, то все вірно.
Ще є поодинокі випадки, коли люди з проблемами або малоїжки по життю. То да, такі можуть не відчувати голоду.
Мушля з Криму• 05 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну вот наша семья ужинает плотно. При этом мы завтракаем
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Плотно ж не настільки, щоб не хотіти зранку їсти)
Помаранчова душа• 05 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
А чим менше з´їли, то менше хочеться?
Капець. Сюр.
А чим менше з´їли, то менше хочеться?
Капець. Сюр.
навачіться читати. Проміжок часу між вечерею і сніданком провокує до сніданку
Мушля з Криму• 05 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Лично я ем даже по ночам
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Лично я ем даже по ночам
ну на здоров´я ж! гарний апетит це добре))
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Навчіться читати. Писала про пізній/плотний сніданок.
І це нормально - хотіти їсти через певні проміжки часу, тому ваша фраза ’вечеря провокує сніданок’ виглядає дико.
Мушля з Криму• 05 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Для здоровья это вредно
Бензопирен• 05 сентября 2024
Не ем ночью и утром. Просто не хочется, думаю, это нормально. Такая особенность организма.
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Для здоровья это вредно
це була проста ввічливість, не звертайте уваги
Помаранчова душа• 05 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
ви не розумна людина, якщо вважаєте, що одна ви праві і більше ніхто
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
де я казала, що я одна права?
просто ви пишете речі, що суперечать фізіології або є вийнятковими
а взагалі жалоба на перехід на особистості!
Помаранчова душа• 05 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
де я казала, що я одна права?
жайлійтеся, то ваша справа. Але щодо ’суперечить фізіології’ - то ваша думка і не мбільше!
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
вже пожалілась, дякую за дозвіл. І так, все, що я пишу, це моя думка (яка на чомусь базується), так само як і ваша є тільки вашою.
Є одна причина чому людина може після плотної вечері хотіти їсти - в неї впав цукор, бо сильно піднявся перед тим через передоз вуглеводів. І це вже не те щоб норма.
Але частіше плотна вечеря не переварюється до ранку, тому людина навпаки не голодна. Звичайна вечеря не провокує звичайний сніданок, це просто натуральний голод.
Помаранчова душа• 05 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Поскаржіться ще і заспокойтесь вже.
Мені не цікаві ваші недолугі рекомендації, як і іншим, судячи з реакції! Відвяжіться від мене, що не зрозумілого?
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Поскаржіться ще і заспокойтесь вже.
Удалено администрацией...
Помаранчова душа• 05 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Удалено администрацией...
Запасная спина• 06 сентября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Не хочу. Апетитит з´являється ближче до 11-12.00. Зранку тільки кава.
А ужин во сколько?
Грибной_Дождик• 07 сентября 2024
Ответ дляЗапасная спина
А ужин во сколько?
Ужин в 19.00, а обед в 14.00
Запасная спина• 07 сентября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Ужин в 19.00, а обед в 14.00
А, ну норм. А у меня 8-12-16. Вот в 8 утра я уже очень голодная)