Замулена ріка• 05 сентября 2024
Онлайн школа
Девочки доброе утро! Посоветуйте онлайн школу, чтобы можно было совмещать учебу заграницей и не дорого. В нашем городе родителей киданули, вчера сообщили, что не будет дистанционного обучения, только экстернат или забрать документы 😭
Замулена ріка
• 05 сентября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не должны были ничего.
Никаких занятий на семейном не организовывается.
Не занятия , а сдача работ по онлайн
Замулена ріка
• 05 сентября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Сімейне- то лише роботи за чверть здавати
Да, но сдавать когда удобно учителю. А изначально мы писали на дистанционное обучение по субботам. Но нам отказали и в семейном тоже.
Вся така шо куди там• 05 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Супєр.
Що робити якщо при цьому вчителі тупо ставлять не оцінено за поточні роботи. Не чують і не хочуть нічого чути.
Директор такий же непрошибаємий.
Не існує поточних робіт , ви щось плутаєте
Замулена ріка
• 05 сентября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Моя в Атмосферной, обязательно только контрольные раз в семестр
Цена?
Трохи злякана• 05 сентября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Цена?
Сейчас вроде 7 с чем-то за семестр. У меня чуть дешевле - от работы скидка
Трохи злякана• 05 сентября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
У нас есть, но по желанию, и если все выполнять то ими можно улучшить на 1-2 балла семестровую оценку
Вся така шо куди там• 05 сентября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Значить у вас не екстернат
Трохи злякана• 05 сентября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Значить у вас не екстернат
Экстернат, но не в гос
В рот не ложи• 05 сентября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ну то не скрізь так. У нашій школі дають три дні на здачу і не онлайн
Замулена ріка
• 05 сентября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Это хорошо, а наши забили (
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 сентября 2024
взяти в Оптімі Ми з України - там буде 3 наші предмети (мова літ-ра історія), два на ваш вибір, в кінці року даєте табель - всі оцінки зарахують, а за наші - написати по одній контрольній.
уроки доступні завжди, там є відео, не буде дитина перевантажена, але зможе вчитися рідною мовою.
раз на тиждень онлайни з тих трьох предметів по черзі + поговорити, тобто 4 рази на місяць онлайн.
1т грн на місяць + 1.5т за оформлення і котрольні
Замулена ріка
• 05 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вы так учитесь? Хотелось бы отзывы почитать.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 сентября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Так, але на екстернаті, все добре вже кілька років. Дуже багато відгуків тут по Оптімі.
Є ще група для батьків фб, була розмова вчора, всі задоволені, хто взяв цей варіант з Ми з України і радять.
не беруть неоформлених в школі в цю групу, тому не даю посилання
Замулена ріка
• 05 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А как происходит процесс учебы на экстернате?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 сентября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Всі уроки одразу на сайті на весь рік. Всі річні контрольні теж одразу є, це зручне. От зараз пише ту фіз-ру, основи здор, інформ, труди, ще щось таке. Матем мову хімію фізику буде вчити як слід - проходити все уроки, робити всі тести. Біологію-географію по верху пройде і напише, наприклад. Це дуже зручно. Від екстарна обов´язковою є лише одна річна контрольна, там є другий варіант, залишається краща оцінка в табелі.
Є консультації з вчителями онлайн і письмово.
Замулена ріка
• 05 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Это хорошо , надо почитать об этой школе)